Tomek – jeden z pierwszych podopiecznych

Tomasz Kacprzak to jeden z pierwszych podopiecznych Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Subkonto Tomka założyła jego mama w 2001 roku. Tomek był trzecim podopiecznym Fundacji i do tej pory korzysta z jej pomocy. Rehabilituje się w Ośrodku CEMICUS.

Tomasz jako dorosły podopieczny kontynuuje terapię w Ośrodku Rehabilitacji CEMICUS. Masażysta z Ośrodka otacza kompleksową opieką swoich neurologicznych pacjentów, takich jak Tomek. Terapeuta stosuje u chłopca masaż łącznotkankowy, rozluźnianie mięśniowo-powięziowe oraz ćwiczenia korekcyjne. Celem zabiegów jest powrót do osi ciała pacjenta. Indywidualna terapia z doświadczonym masażystą Marcinem Klepaczką przyniosła znakomite efekty w bardzo krótkim czasie.  Po zaledwie czterech godzinach zabiegów w CEMICUSIE udało się w znacznym stopniu skorygować postawę ciała Tomka.

4N5A9617_mniejsze

Mama Tomka Elżbieta Kacprzak opowiada: – Dla mnie Pan Marcin jest cudotwórcą. Tomek miał zawsze słabe mięśnie, okrągłe plecy i nadmiernie wystające łopatki. Już po kilku spotkaniach Pan Marcin „wyprostował” Tomka. Poprawiła się jego postawa, głowa wróciła do pionu.

Tomek lepiej oddycha i śpi w nocy. Różnica jest ogromna dzięki rehabilitacji w CEMICUSIE. Bardzo się cieszę, bo są efekty i nie tracimy czasu. Każdy dzień terapii ma znaczenie, ponieważ pomaga nam spełniać nasze marzenia. Nikt w rodzinie nie wierzył, że Tomek osiągnie tak dużo i przekroczy nawet swoje marzenia. Wszystko to zawdzięczamy Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” – dobrej rehabilitacji, środkom finansowym gromadzonym na subkoncie dzięki wpłatom 1% podatku, darowiznom ludzi dobrej woli oraz sponsorów instytucjonalnych.

Gratulujemy i cieszymy się z efektów terapii Tomka.

Zarządzaj plikami cookies