Rabaty z Kartą Klubowicza

Sprawdź korzyści płynące z posiadania Karty!

Klamerka – warsztaty i zajęcia dla dzieci

Unikalne miejsce przykładające ogromną wagę do swobodnego rozwoju, wspierające dzieci w samodzielnych działaniach, nastawione na ścisłą współpracę z rodzicami. Prowadzone warsztaty skoncentrowane są na poznawaniu świata za pomocą wielu zmysłów oraz edukację poprzez swobodną i kreatywną zabawę z rówieśnikami w atmosferze akceptacji, wsparcia i wzajemnego poszanowania.

· 10% rabatu na warsztaty prowadzone w Klamerce

KOFIFI – kawiarnia i sklep z zabawkami

Klimatyczna kawiarnia na warszawskim Żoliborzu. Goście oprócz wyśmienitej kawy czy herbaty, zjedzą tu ciepły posiłek i smakowity deser. W wolnych chwilach zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty zajęć dla dzieci i rodziców, organizacji przyjęć okazjonalnych, jak również do skorzystania z oferty sklepu i księgarni internetowej.

· Kawiarnia – rabat 10% na wszystkie produkty dostępne w menu
· Urodziny – rabat 10% na organizację urodzin w Kofifi
· Sklep internetowy – rabat 5% na produkty w sklepie internetowym – nie dotyczy książek. Rabat będzie się uaktywniał po wpisaniu kodu rabatowego (zainteresowanych rabatem zapraszamy do kontaktu z Klubem Myszki Norki).

Klubokawiarnia ITePe

Klubokawiarnia ITePe znajduje się na warszawskim Grochowie. Oprócz klasycznej kawy i herbaty, koktajli czy świeżo wyciskanych soków, zaprasza także na domowe ciasta, gofry, śniadania i słone przekąski. Na piętrze odnajdziecie miejsce do zabawy, z szerokim wyborem gier planszowych. Na gości czeka atrakcyjna oferta zajęć dodatkowych, wydarzeń i spotkań organizowanych w lokalu.

· 15 % rabatu na całe menu z wyjątkiem napojów butelkowych
· 10% rabatu na zajęcia odbywające się w Klubokawiarni z wyłączeniem zajęć odbywających się w czwartki pt. Smykonutki

Lemoniadowy Joe – kawiarnia rodzinna

Kawiarnia Lemoniadowy Joe jest unikalnym lokalem na mapie Warszawy znajdującym się w dzielnicy Bielany. Dzieci odnajdą się wśród kulek na trójpoziomowym placu zabaw, dorośli spędzą czas częstując się wyborną kawą, herbatą, koktajlami, czy zdrowymi przekąskami. W ofercie odnajdziecie wiele zajęć dla dzieci, a także możliwość organizacji imprez okolicznościowych.

· 2 godziny na placu zabaw w cenie 1 lub 1 godzina za pól ceny + butelka wody

Klubokawiarnia Ansekabanse

Klubokawiarnia Anse Kabanse to idealne miejsce na organizację rodzinnych imprez okolicznościowych, a także spędzanie aktywnie wolnego czasu. W swojej ofercie posiadają szeroki wybór zajęć i warsztatów dla dzieci a także salę zabaw dla najmłodszych. Rodzice mogą znaleźć chwilę dla siebie przy filiżance aromatycznej kawy lub herbaty oraz skosztować pysznych przekąsek i deserów.

· darmowy wstęp na salę zabaw na 1 godzinę

Klubokawiarnia Miś

Znajdująca się w gmachu Muzeum Warszawskiej Pragi Klubokawiarnia Miś to kameralne miejsce, które zaprasza na pyszną kawę, herbatę, deser, a także wyśmienite śniadania, lunche czy dania z grilla – również w wersji bezmięsnej. Klubokawiarnia organizuje liczne wydarzenia, takie jak: koncerty, wystawy czy spektakle teatralne, a w spokojniejsze dni oferuje duży wybór gier planszowych do wypożyczenia.

· 15% rabatu na całe menu Klubokawiarni

Klubokawiarnia Pożyteczna

Klubokawiarnia Pożyteczna jest wyjątkowym miejscem oferującym pyszne i zdrowe śniadania, różnorodne lunche, smakowite desery oraz aromatyczną kawę i herbatę. Ich specjalnością jest ciasto śliwkowe, sernik czy tarta z mango.

Klubokawiarnia Pożyteczna zatrudnia osoby z niepełnosprawnościami!

· 15% rabatu na całe menu Klubokawiarni

Ministerstwo Tajemnic

Ministerstwo Tajemnic to magiczne miejsce, w którym serwowane są najwyższej jakości tajemne mikstury i eliksiry! W karcie znaleźć można wytrawne potrawy z dyni, takie jak zapiekanka czy zupa krem oraz wyśmienite śniadania!

· 10% zniżki na zakupy z menu (UWAGA: podany rabat nie dotyczy napojów alkoholowych oraz gadżetów ze sklepiku)

Dziórawy Kocioł

Kawiarnia ukryta głęboko w piwnicy wielusetletniej kamienicy przy ulicy Grodzkiej 50/1 w Krakowie. W menu odnaleźć można m. in.: kawy, herbaty, czarodziejskie wypieki, magiczne eliksiry, przekąski i wiele innych! W kawiarni odbywają się pokazy magii, na miejscu dostępne są gry planszowe oraz sklepik ze słodyczami.

· 10% zniżki na zakupy z menu (UWAGA: podany rabat nie dotyczy napojów alkoholowych oraz gadżetów ze sklepiku)

Inna bajka.miejsce spotkań

Połączenie kawiarni – na parterze i przestrzeni dla dzieci – na piętrze. Pyszne propozycje dostępne w menu i wiele pomysłów na ciekawe zajęcia dla dzieci w jednym miejscu. W ich ofercie odnaleźć można między innymi: śniadania i lunche, a także gofry, lody, ciasta, ciasteczka, świeże wyciskane soki, lemoniadę oraz pyszną kawę.

· 10% zniżki na zakupy z całego menu

Pizza Eataliano

Restauracja Pizza Eataliano oferuje tradycyjną włoską pizzę, domowe makarony, sałatki oraz dania z grilla. Na najmłodszych gości czeka specjalne menu dziecięce. Jest to miejsce przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, mile widziane są także psy asystujące.

· 20% rabatu na wszystkie pozycje z karty menu głównego z wyłączeniem alkoholi i aktualnych promocji

Grunt i Woda

Klubokawiarnia nad Wisłą. W ofercie między innymi: przekąski i napoje, a także organizacja niezwykłych wydarzeń – idealne rozwiązanie na lato w mieście.

· 10% rabatu na cały asortyment

Kinderplaneta

Kinderplaneta to sieć nowoczesnych placów zabaw dla dzieci na terenie całej Polski. Na najmłodszych czekają harce w małpim gaju, trampoliny, rozbudowana konstrukcja i basen z kulkami a także możliwość organizacji niezapomnianych urodzin.

· 2 godziny w cenie jednej lub 1 godzina w cenie pół godziny

Fikołki

Sale Zabaw Fikołki zapraszają na rozbudowane konstrukcje wyposażone między innymi w: labirynty z przeszkodami, kilka rodzajów zjeżdżalni i basen z piłkami! Do dyspozycji dzieci są ścianki wspinaczkowe z licznymi trasami oraz wydzielony kącik malucha dla najmłodszych gości. Strefa rodziców znajduje się w kawiarni z dostępem do WiFi i rozbudowaną ofertą gastronomiczną.

· 50% zniżki na sali zabaw

Pizzeria Złota 65

Zapraszamy do restauracji w Jelonkach, na warszawskim Bemowie bądź w Śródmieściu. W menu znajdziecie zarówno klasyczne pozycje jak margherita, a także wytrawne pizze z owocami morza, polędwicą wołową czy też szynką parmeńską, dania obiadowe, pasty, sałatki oraz zupy.

· 10% zniżki na pizze i dania główne (do zniżki nie wliczają się napoje)

Kluboksięgarnia Radio Telewizja

Księgarnio-kawiarnia w samym sercu Muranowa. Miejsce do pracy i do odpoczynku. Oprócz książek i kawy znajdziesz tu przestrzeń do debat, zamknięty pokój spotkań, czy salę konferencyjną.

· 10% zniżki na cały asortyment

Zarządzaj plikami cookies