Zaproś Myszkę Norkę i wspieraj Klub

Spotkanie edukacyjne w szkole, festyn czy urodziny w ogrodzie? Wystarczy wybrać okazję, a my przygotujemy dla Was moc atrakcji!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Klubu

Typ urodzin 2 godziny Koszt urodzin Klubowicze KMN Podopieczni Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” Dzieci z niepełnosprawnościami – inne Fundacje
Urodziny małe do 10 osób bez Myszki (1 animator bez stroju) 330,00 zł 280,00 zł 250,00 zł 280,00 zł
Urodziny małe do 14 osób z Myszką Norką (Myszka Norka z animatorem) 540,00 zł 490,00 zł 460,00 zł 490,00 zł
Urodziny duże 14-24 osoby bez Myszki (2 animatorki) 450,00 zł 400,00 zł 370,00 zł 400,00 zł
Urodziny duże 14- 24 osoby z Myszką Norką (1 animator + Myszka Norka) 570,00 zł 520,00 zł 490,00 zł 520,00 zł
Typ placówki  Czas wizyty w 1 grupie  Cena za 1 zajęcia w 1 grupie (1 animator + Myszka Norka) JEDNORAZOWO Rabaty  – cykliczna współpraca
Placówki ogólnodostępne/prywatne 45 minut
 
315,00 zł 285,00 zł 
3 i więcej grup w placówce: 295,00 zł za grupę  3 i więcej grup w placówce:   

265,00 zł za grupę

Placówki integracyjne 45 minut 265,00 zł 235,00 zł
3 i więcej grup w placówce: 245,00 zł za grupę  3 i więcej grup w placówce:  

215,00 zł za grupę

Placówki specjalne 45 minut 235,00 zł 

 

205,00 zł
3 i więcej grup w placówce: 

215,00 zł

3 i więcej grup w placówce: 

185,00 zł

 

Propozycje spotkań urodzinowych

Spotkanie z ulubionymi postaciami z filmów animowanych? Nic trudnego! Na takim przyjęciu dzieci przeniosą się w świat dobrze znanych bajek lub książek. Przygotujemy tematyczne animacje nawiązujące do ulubionych bohaterów, które przeplatać się będą z typowymi zabawami i atrakcjami urodzinowymi.

Co może zdarzyć się na prawdziwym safari? Z pewnością coś zupełnie niecodziennego! Podczas tych urodzin chcemy zaprosić dzieci w niezwykłą podróż. Wspólnie zastanowimy się, jak duży jest hipopotam, gdzie mieszkają i co jedzą małpki, lwy, czy słonie. Na te oraz inne pytania poszukamy odpowiedzi biorąc udział w specjalnie przygotowanych zadaniach i zabawach.

Kto nie marzył, aby przeżyć chociaż jeden dzień z życia prawdziwego pirata? Wiadomo jednak, że nie będzie to łatwa przeprawa. Wspólnie poszukamy zaczarowanego skarbu, będą na Was czekać pirackie konkurencje, zadania sprawdzające spryt, siłę i solidarność całej pirackiej załogi. Wszystko to w rytmach niezapomnianych szantów. Na najdzielniejszych, oprócz tortu, czekać będą niespodzianki!

Indiańskie bezdroża, wysokie góry, rozległe pustynie i niezgłębione kaniony… Jakby to było urodzić się w Ameryce kilka wieków temu? Jakie imiona mogliby nosić dobrze znani nam Jaś, Hania i Grześ? Czy biżuteria byłaby taka sama jak dzisiaj? Jak wygląda Indiański amulet? Na te i wiele innych pytań dzieci poszukają odpowiedzi podczas Indiańskich urodzin.

Nie ma wielkiego zwycięstwa bez wielu godzin treningu. Wie o tym każdy miłośnik sportu. Piłkarskie slalomy, trafianie do bramek oraz praca zespołowa to aktywności, w których będą mogły wziąć udział dzieci na naszym sportowym przyjęciu.
Jaka będzie nasza zwycięska drużyna? Przekonaj się!

Propozycje spotkań w placówkach edukacyjnych

Spotkanie ma na celu pomoc w rozpoznawaniu emocji, wyrażaniu ich, a także sposobach radzenia sobie z trudnymi emocjami. Część edukacyjna przeplatana jest z zabawami oraz pracą twórczą.

Dziękuję, przepraszam i proszę – wspólnie zastanowimy się nad tym, dlaczego warto używać magicznych słów i w czym mogą nam pomóc. Dodatkowo spędzimy czas przy muzyce i wspólnych zabawach.

Spotkanie edukacyjne łączące w sobie aktywne działanie z refleksją na temat tego czym jest przyjaźń i czy warto mieć przyjaciela. Zajęcia rozwijające empatię i wspierające budowanie pozytywnych relacji z rówieśnikami.

Nauka połączona z zabawą! Zajęcia mają na celu przybliżenie podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas przechodzenia przez jezdnię i poruszania się w mieście. Są połączone z animacjami.

Celem warsztatów jest kształtowanie postaw otwartości i tolerancji. Zabawy i rozmowy sprzyjają rozbudzaniu wśród dzieci poczucia empatii, w szczególności w stosunku do osób z niepełnosprawnościami.

Spotkanie ma na celu przybliżenie dzieciom tematu wielokulturowości, z którą mają do czynienia na co dzień. Ukazuje wzajemne zależności ludzi mieszkających w różnych zakątkach świata, pozwala na poznanie wybranych kultur, ich podobieństw i różnic.

Celem spotkania jest oswajanie dzieci z muzyką oraz zachęcenie do samodzielnego jej tworzenia przy użyciu małych instrumentów. Tworzenie muzyki, a dodatkowo łączenie jej z ruchem może być wspaniałą i rozwijającą zabawą!

Zarządzaj plikami cookies