Zrealizuj z nami projekt

Masz firmę? Chcesz włączyć  ją w działanie na rzecz dzieci chorych i z niepełnosprawnościami? Zaangażować pracowników w charytatywny projekt? A może masz pomysł na wyjątkową akcję lub kampanię społeczną? Możemy działać razem!

Co możemy zrobić wspólnie?

Wspieraj wydarzenia organizowane z myślą o naszych Podopiecznych lub… zorganizuj je samodzielnie z naszą pomocą! Możesz na przykład zaprosić dzieci do kina teatru lub sali zabaw.

Działaj wewnątrz firmy

Zabawki, książki dla dzieci czy akcesoria plastyczne to coś, czego nigdy nie mamy dość. Zorganizuj zbiórkę tych artykułów w biurze z okazji Dnia Dziecka, mikołajek lub zupełnie bez okazji!

Weź udział w akcji „Choinka marzeń”

Otrzymaj od grupy Podopiecznych indywidualne listy do św. Mikołaja i rozdysponuj je wśród pracowników, którzy wyrażą chęć udziału w inicjatywie. Podarujcie dzieciom wymarzone prezenty świąteczne, które zostaną wręczone na wspólnym spotkaniu gwiazdkowym.

Chciałbyś pomóc, przekazując swoje zasoby, ale nie masz zbyt wiele czasu na osobiste zaangażowanie?

Zostań sponsorem imprezy mikołajkowej, Dnia Matki lub innego wydarzenia, które zorganizujemy dla naszych Podopiecznych i ich rodziców dzięki Twojemu wsparciu.

Chcesz, by Twoja firma cieszyła się opinią przedsiębiorstwa realizującego idee społecznie odpowiedzialnego biznesu? Zorganizujmy razem kampanię społeczną, wspólnie pomagajmy i zmieniajmy nasze otoczenie na lepsze!

Masz pomysł na własny wyjątkowy projekt?

Skontaktuj się z naszym działem marketingu. Razem wypracujemy najdogodniejsze dla Ciebie formy współpracy.

Zarządzaj plikami cookies