Dlaczego pomoc jest ważna?

Klub Myszki Norki prowadzi działania integracyjne, ukierunkowane na wsparcie dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami. Dzięki pomocy ze strony darczyńców i partnerów, nasi Podopieczni mogą korzystać z bezpłatnych zajęć prowadzonych przez Klub, rozwijać swoje zainteresowania i spełniać marzenia.

Zapoznaj się z formami pomocy i współpracy z Klubem!

Wsparcie finansowe

Dzięki Twojej darowiźnie Klub Myszki Norki może organizować bezpłatne integracyjne wydarzenia i zajęcia dla dzieci.

Wystarczy dokonać wpłaty na konto bankowe:
Odbiorca: Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”
Numer konta: 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
Tytuł wpłaty: 24999 – Klub Myszki Norki

Pomagam!

Przekaż darowiznę na Klub Myszki Norki

Darowizny rzeczowe

Naszych Podopiecznych staramy się wspierać także darami rzeczowymi. Aby nam pomóc, można przekazać do Klubu m.in.: gry i zabawki, pomoce sportowe, słodycze, książki, artykuły szkolne i pomoce edukacyjne.

1,5% podatku

Zachęcamy do przekazania 1,5% podatku na rzecz Klubu oraz rozpropagowanie tej idei wśród rodziny, znajomych czy w miejscu pracy:
KRS 0000037904
cel szczegółowy: 24999 Klub Myszki Norki

Wolontariat

Jesteśmy otwarci na współpracę z animatorami i wolontariuszami akcyjnymi. Zapewniamy możliwość uzyskania zaświadczenia o odbyciu wolontariatu. Zachęcamy do kontaktu także firmy do współpracy w ramach wolontariatu pracowniczego.

Współpraca

Zapraszamy firmy, placówki edukacyjne, instytucje kultury oraz inne podmioty działające na rzecz dzieci i młodzieży do współpracy z Klubem w ramach organizacji spotkań i wspólnej realizacji projektów specjalnych.

Zaproś Myszkę Norkę!

Zapraszając Myszkę Norkę do swojego przedszkola, szkoły lub na urodziny, wspierasz naszą działalność. Zajęcia i animacje podczas takich spotkań są odpłatne, a dochód przeznaczony jest na organizację bezpłatnych zajęć integracyjnych.

Zarządzaj plikami cookies