Wydarzenia

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Klubu Myszki Norki.

MUZEA

Zapraszamy do zapisów na wyjątkowe edukacyjne spotkania w Warszawskich Muzeach!

W naszym kalendarzu wydarzeń odnaleźć można ciekawe warsztaty, lekcje i spotkania w wybranych Muzeach. Wraz z przewodnikiem oraz Myszką Norką poznajemy niesamowite wystawy, eksponaty i przestrzenie muzealne,  angażujemy się w aktywność twórczą, rozwiązujemy zagadki i odkrywamy nieznane.

Sprawdź, co przygotowaliśmy tym razem i wyrusz z nami w muzealną przygodę !

BIBLIOTEKI

Miłośników literatury zachęcamy do udziału w naszych spotkaniach w Bibliotekach!

Chwila z książką i aktywna praca na jednym spotkaniu?

Dzięki takiemu połączeniu uczestnicy mają możliwość poznania nowej, atrakcyjnej formy kontaktu z literaturą, ułatwiającej zrozumienie przekazywanych treści, dającej możliwość samodzielnej pracy, realizowania własnych wizji i interpretacji.

Spotkania mają na celu rozwijanie wśród dzieci i młodzieży zainteresowań czytelniczych, wyobraźni oraz twórczości literackiej i plastycznej. Dzięki pracy z książką wzbogacamy nasze słownictwo, rozwijamy umiejętność uważnego słuchania a grupowa forma zajęć uczy nas współpracy z innymi, jak również budowania pozytywnych postaw i wartości.

Zapisz się, przyjdź i przekonaj się, że z nami nie będziesz się nudził!

KINO I TEATR

Podróż do świata bajki

Wraz z wyjątkowymi Kinami oraz Teatrami staramy się wspólnie organizować spotkania artystyczne i edukacyjne, które są okazją do integracji a także do rodzinnego spędzania wolnego czasu.

Cykliczne spotkania w Kinie i w Teatrze pozwalają na odprężenie się i świetną zabawę przy premierowych pokazach bajek oraz wyjątkowych spektaklach. Proponowane seanse są odpowiednie dla najmłodszych widzów, wprowadzają niezwykłą – często pełną śmiechu atmosferę, jak również pobudzają dziecięcą wyobraźnię. Spotkania wzbogacone są aktywnym działaniem lub pracą twórczą, połączone są z odkrywaniem nowych przestrzeni, pozwalają na zdobycie niecodziennych wrażeń.

Wierzymy, że wizyty w takich miejscach pomogą przygotować najmłodszych do aktywnego uczestnictwa w kulturze.

SALE ZABAW

Myszka Norka zaprasza do wspólnej rozrywki w salach zabaw!

Na spotkaniach z Myszką Norką w salach zabaw czeka na Was wiele atrakcji, a wśród nich: rozbudowane konstrukcje wyposażone w labirynty z przeszkodami, kilka rodzajów zjeżdżalni, tyrolka, baseny z piłkami, a dla najmłodszych gości – wydzielony kącik malucha! Strefa rodziców znajduje się w kawiarni z dostępem do WiFi i rozbudowaną ofertą gastronomiczną. Poza spotkaniem z Myszką Norką istnieje możliwość dokupienia we własnym zakresie dodatkowych atrakcji, takich jak ścianka wspinaczkowa z licznymi trasami. Informacje o zasadach pobytu na spotkaniach oraz czasie ich trwania odnaleźć można w szczegółowych opisach w kalendarzu wydarzeń.

Zapraszamy do wspólnego, aktywnego spędzenia wolnego czasu, z odrobiną szaleństwa podczas spontanicznej zabawy!

Zarządzaj plikami cookies