Myszka Norka

Zapraszamy na bezpłatne integracyjne zajęcia i imprezy dla dzieci. Czeka na Was świetna zabawa, przyjemna nauka oraz ciekawe doświadczenia.

Myszka Norka to postać, która od ponad 20 lat towarzyszy naszym Podopiecznym. Klub prowadzi spotkania integracyjne i zajęcia dla dzieci z niepełnosprawnością. Uczy wzajemnej tolerancji oraz tego, że wszyscy jesteśmy tacy sami i mamy podobne marzenia.

Nasze działania

• integrują dzieci i młodzież z niepełnosprawnościami oraz dzieci zdrowe;
  • dają dostęp do kultury, edukacji, sportu;
  • pomagają rozwijać zainteresowania i umiejętności, pomagają realizować marzenia;
  • niwelują bariery i walczą ze stereotypami.

Na naszych zajęciach realizowana jest w pełni idea integracji

Uczestniczą w nich dzieci z niepełnosprawnościami i dzieci pełnosprawne, które aktywnie angażują się we wspólne działania. Integracja pozytywnie wpływa na rozwój dzieci: przełamuje stereotypy, zmienia nastawienie, uczy zrozumienia drugiego człowieka. Dzieci pełnosprawne uczą się tolerancji, wrażliwości i odpowiedzialności, natomiast dzieci z niepełnosprawnościami nabierają pewności siebie, zyskują poczucie akceptacji i pokonują bariery w kontaktach z rówieśnikami.

Nasze zadania realizujemy poprzez organizację bezpłatnych zajęć oraz imprez dla dzieci w wielu miastach Polski.

Edukacyjne

Artystyczne

Sportowe

Spotkania na
salach zabaw

Urodziny i pikniki

Każde dziecko powinno mieć radosne i beztroskie dzieciństwo, z którego wyniesie wspomnienia na całe życie. Wierzymy, że Klub będzie częścią tych magicznych chwil.