Stała współpraca z Fundacją

Ty i Twoja firma możecie zostać z nami na dłużej. Bądź naszym partnerem i wspieraj Fundację cyklicznie w sposób, który najbardziej Ci odpowiada.

Wspieraj nas finansowo

Dzięki stałemu wsparciu działamy nieprzerwanie i efektywnie. Nawet najmniejsze datki mają dla nas ogromne znaczenie, bo dzięki nim możemy z wyprzedzeniem zaplanować inicjatywy na rzecz dzieci czy zakupić niezbędny sprzęt rehabilitacyjny do naszych ośrodków.

Otrzymując systematyczną pomoc Podopieczni mogą uczęszczać na terapie, kupować lekarstwa czy opłacać niezbędne zabiegi, dzięki którym poprawia się ich zdrowie.

Pomagaj przekazując produkty lub usługi

Czy wiesz, że produkty Twojej firmy mogą pomagać naszym Podopiecznym? Działamy dzięki darczyńcom, którzy chcą nas wspierać. Ofiarowując swoje produkty lub usługi pozwalasz nam pracować jeszcze sprawniej.

 

Zostań partnerem wyjątkowego projektu

Bądź sponsorem zajęć sportowych dla dzieci z niepełnosprawnością w Twoim mieście. Zapewnij naszym Podopiecznym cykliczne wyjścia do kina lub cotygodniowe warsztaty fotograficzne lub plastyczne.

Przywileje partnerów

Stałą współpracą chwalimy się w naszych mediach społecznościowych. Zamieszczamy relacje ze wspólnie przeprowadzanych inicjatyw na Facebooku, Instagramie oraz w dziale Aktualności na stronie internetowej. Twój logotyp pojawi się również na naszej stronie w zakładce „Pomagają nam”.

Partnerstwo może przybrać formę dopasowaną do potrzeb Twojej firmy

Razem zaplanujemy szczegóły i wybierzemy dogodny okres współpracy.

Zarządzaj plikami cookies