Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Domagała Nicole

Dane podopiecznego:

Nr subkonta:
5956

Województwo:
mazowieckie

Data urodzenia:
1997-07-02

Schorzenie:
mózgowe porażenie dziecięce

Darowizny ONLINE poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Wprowadź dowolną kwotę


Apel:

Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą” zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc dla Nicole Domagały.

Nicole urodziła się 2 lipca 1997 roku w 41 tygodniu ciąży. Niestety – podczas porodu musiano użyć próżnociągu i to zaważyło na całym późniejszym życiu dziewczynki. Urodziła się w zamartwicy ciężkiego stopnia, otrzymała jedynie 3 pkt w skali Apgar. Każdy mijający dzień przynosił niestety coraz gorsze informacje odnośnie jej stanu. Do mózgowego porażenia dziecięcego dołączyła wada serca i obustronna dysplazja stawów biodrowych. Nicole wymagała intensywnej rehabilitacji, która niestety przerywana była pobytami w szpitalach z powodu nawracających infekcji (dróg oddechowych, moczowych). W międzyczasie zdiagnozowano u niej zeza oraz padaczkę, pojawiła się tez niedoczynność tarczycy.

Nicole do tej pory przeszła operację oczu, nadcięcia ścięgien Achillesa, przywodzicieli. Wymagała korekty podwichnięcia stawów biodrowych (czaka ją kolejna operacja). Do wszystkich tych kłopotów dołączyło się niestety przedwczesne dojrzewanie, kłopoty z nadnerczami. W ostatnim czasie zdiagnozowano u niej agenezję ciała modzelowatego, czyli wadę wrodzoną mózgu.

Nicole stale jest rehabilitowana, stymulowana. Wielkim sukcesem jest to, że potrafi samodzielnie wstać i przejść z pomocą osób trzecich kilka kroków. Niestety – czekająca ją kolejna operacja stawów biodrowych sprawi, że nasza podopieczna znów na wiele tygodni zostanie unieruchomiona w gipsie, a potem od początku będzie musiała uczyć się chodzić. Tak więc życie tej małej dziewczynki to pasmo bólu i cierpienia. A mimo to jest bardzo radosna, uśmiechnięta. Niestety nadszedł moment, w którym terapia Nicoli przerosła możliwości finansowe jej mamy.

Dlatego w jej imieniu zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli z prośbą o pomoc w zdobyciu funduszy niezbędnych do leczenia i rehabilitacji dziewczynki.


Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
Przekaż 1% podatku On-Line

* program indywidualny dla tego podopiecznego

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
5956 Domagała Nicole

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.


Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:
5956 Domagała Nicole darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

tylko dla wpłat, treść dla 1% podatku patrz w sekcji Przekaż 1% podatku
Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

GOFIN – Wydawnictwo Podatkowe
Stowarzyszenie Na Rzecz Bliźniąt Podwójny Uśmiech
POLHUT
Solid Logistics
PBM Południe S.A.