Zmiana Zarządu Fundacji

Dodano: 02.11.2021

Po ponad 25 latach działalności charytatywnej, Stanisław Kowalski, założyciel i fundator Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, przeszedł na zasłużoną emeryturę i zrezygnował ze stanowiska prezesa Zarządu Fundacji.

Stanisław Kowalski zawsze stawiał dobro innych na pierwszym miejscu, a misja dobroczynności stała się misją jego życia. Mamy pewność, że mimo rezygnacji, zawsze pozostanie blisko Fundacji, wspierając jej działania oraz podopiecznych. W jego imieniu, z całego serca dziękujemy podopiecznym i rodzicom za okazane zaufanie, a także wszystkim darczyńcom i partnerom za wszelkie działania prowadzone na rzecz Fundacji.

Dnia 7 października Kolegium Nadzorcze Fundatora na nowego prezesa wybrało panią Małgorzatę Altewęgier – dotychczasową prezes ośrodków rehabilitacji AMICUS, BIOMICUS i CEMICUS.

Małgorzata Altewęgier oraz Stanisław Kowalski podczas wydarzeń z życia Fundacji.

Małgorzata Altewęgier pracuje w Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” od ponad 15 lat. Współpracując ze Stanisławem Kowalskim poznała misję Fundacji, koordynowała powstanie fundacyjnych ośrodków rehabilitacji, zainicjowała wiele projektów na rzecz podopiecznych. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie, zna specyfikę działania organizacji charytatywnych, dobro podopiecznych jest dla niej najważniejsze.

Życzymy nowej Prezes realizacji planów i wiele satysfakcji płynącej z pełnienia tej roli.

Zarządzaj plikami cookies