Zapraszamy na webinar dotyczący komunikacji

Dodano: 21.09.2022

26 września o godzinie 20.00 zapraszamy do udziału w webinarze „Czy dziecko z niepełnosprawnością potrzebuje mowy do komunikowania się?”

Webinar poprowadzą mgr Joanna Majewska – logopedka i neurologopedka z Ośrodka Rehabilitacji Biomicus oraz Kinga Łapińska – fizjoterapeutka z Ośrodka Rehabilitacji Biomicus.

Spotkanie będziemy transmitować na naszym Facebooku.

Podczas webinaru poruszone będą zagadnienia:

Czy każdy człowiek potrzebuje komunikacji?
Jaką funkcję pełni komunikacja w naszym życiu?
Czy należy bać się wspomagania komunikacji narzędziami AAC?
Na co zwrócić uwagę wybierając sposób komunikacji?
Jaki wpływ ma komunikacja na funkcjonowanie w społeczeństwie?

Gorąco zapraszamy!

Joanna Majewska

Joanna Majewska ukończyła studia z zakresu pedagogiki ogólnej na Pomorskiej Akademii Pedagogicznej w Słupsku oraz  studia podyplomowe na kierunkach logopedia i neurologopedia na Uniwersytecie Gdańskim. Od prawie 20 lat pracuje z dziećmi ze specjalnymi potrzebami.

W Ośrodku Rehabilitacji BIOMICUS  prowadzi zajęcia logopedyczne oraz neurologopedyczne. Jej priorytetem w terapii jest rozwijanie w pacjentów umiejętności komunikowania się, co zwiększa poczucie ich własnej wartości, ważności i sprawstwa.

Kinga Łapińska

Kinga Łapińska jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie na wydziale rehabilitacji. Ma kilkunastoletnie doświadczenie w rehabilitacji dzieci zdobyte m.in. w Szpitalu Dziecięcym im. prof. Jana Bogdanowicza w Warszawie, NZOZ „ Medycyna Dziecięca” w Rembertowie oraz Centrum Mowy i Ruchu Elf w Warszawie.

W Ośrodku Rehabilitacji BIOMICUS prowadzi zajęcia ruchowe. Jest blisko dzieci i ich rodziców. Zna i rozumie ich potrzeby oraz problemy, z którymi zmagają się w codziennym życiu.

Zarządzaj plikami cookies