Wspomnienia z Dnia Mamy w Łodzi

Dodano: 26.05.2023

W Dzień Matki wracamy wspomnieniami do wydarzenia z niedzieli, kiedy to w Teatrze Nowym w Łodzi gościliśmy Mamy naszych Podopiecznych.

To było piękna uroczystość, która sprawiła wielką przyjemność nam jako organizatorom, ale co najważniejsze Paniom. Dały temu wyraz w komentarzach, które pozwalamy sobie przytoczyć.

Wszystkim Mamom serdecznie dziękujemy za udział i jeszcze raz, w dniu ich święta, życzymy im wszystkiego, co najpiękniejsze.

„21 maja miałam okazję być w Teatrze Nowym w Łodzi na sztuce „Złodziej”. Wszystko dzięki inicjatywie Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” , która zorganizowała cudowny wieczór dla mam swoich podopiecznych. Oprócz czegoś dla ducha, dostałyśmy też upominki dla ciała 😉 Dziękuję!
Poczułam się zauważona jako mama niepełnosprawnego dziecka. Okazja wyjścia do teatru dała mi motywację,
aby zrobić coś dla siebie. Odetchnąć na chwilę.
Jeśli zastanawialiście się kiedyś, po co komuś opieka wytchnieniowa lub dlaczego mamy na świadczeniu opiekuńczym chcą również pracować – właśnie dla chwili wytchnienia, odpoczynku, „przewietrzenia głowy”.
Zawsze będę mamą mojego synka i zawsze będzie on na pierwszym miejscu. Ale kiedy mogę wyjść z domu, realizować się jeszcze w jakiś inny sposób, to tylko daje siłę, zmniejsza frustrację”.
„Dziękuję bardzo za zaproszenie. Jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam obejrzeć spektakl i wylosowano dla mnie super niespodziankę i te prezenty. Bardzo miłe. Dziękuję, że jesteście, dziękuję, za to że istnieje Fundacja Dzieciom
Zdążyć z Pomocą”.
„Pragnę serdecznie podziękować za wczorajsze zaproszenie o teatru. Wyjście to pozwoliło choć na chwilę zapomnieć o trudach dnia codziennego. Bardzo miło spędziłam czas. Serdecznie dziękuję”.
„Wspaniale, że organizujecie takie imprezy. Większość mam zazwyczaj do teatru nie pójdzie… Takie chwile wytchnienia, relaksu od codziennego biegu, poczęstunek i prezent bardzo wiele znaczy. Cudownie, że jesteście i fantastycznie,
że Fundację wspierają tacy darczyńcy”
„Dziękujemy serdecznie Fundacji Dzieciom „ Zdążyć z Pomocą” oraz Darczyńcom za pamięć o nas – matkach . Trochę kultury, doskonałe towarzystwo, słodkie co nie co i upominki – to było właśnie to czego potrzebowałyśmy. Udało się choć na chwilę oderwać od trosk i nabrać energii do dalszej opieki nad naszymi wspaniałymi dziećmi. Dziękujemy”
„Dziękuję serdecznie za to przemiłe popołudnie ♥️. Świetna sztuka, prezenty i przemiła atmosfera”
Zarządzaj plikami cookies