Wspominamy Dzień Mamy w Łodzi

Dodano: 24.05.2023

W niedzielę 21 maja z ogromną przyjemnością gościliśmy Mamy naszych Podopiecznych na uroczystości z okazji Dnia Mamy, która w tym roku odbyła się w Teatrze Nowym im. Kazimierza Dejmka w Łodzi.

Przed głównym punktem programu, którym był spektakl „Złodziej”, Prezes Fundacji Małgorzata Altewęgier złożyła serdeczne życzenia wszystkim obecnym Mamom.

Z jej rąk najwięksi darczyńcy z województwa łódzkiego otrzymali specjalne statuetki z okazji 25-lecia Fundacji: Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.; Łączy nas Łowicz; Hodowla Roślin Strzelce Grupa Ihar. Tym szczególnym wyróżnieniem uhonorowaliśmy również Pana Roberta Kamińskiego, który od ponad 19 lat wspiera naszą Podopieczną Klaudię Kopeć. Za wieloletnią współpracę statuetkę otrzymała Szkoła Podstawowa im. Zbigniewa Religi w Miedniewicach.

Odbyło się także losowanie cennych niespodzianek dla Mam – ekspresów do kawy i telefonu komórkowego od firmy HSM, kompletów biżuterii firmy Briju, YES i LaMimi, akwarel autorstwa Stanisława Russa wraz z zestawami kosmetyków firmy Bielenda, voucherów na dowolny spektakl w Teatrze Nowym w Łodzi, a także pobytu w Hotelu Anders w Starych Jabłonkach i Hotelu Hubert w Białce Tatrzańskiej.

Na uczestniczki spotkania czekał słodki poczęstunek, prezenty oraz mnóstwo emocji związanych z losowaniem prezentów i wartką akcją kryminalnej zagadki przedstawienia teatralnego.

Cieszy nas ogromnie, że mogliśmy podarować Mamom naszych Podopiecznych chwilę rozrywki i oderwania się od codziennych zajęć i trosk.

Gorąco dziękujemy gościnnym podwojom Teatru Nowego im. Kazimierza Dejmka w Łodzi, a także partnerom i sponsorom, dzięki którym mogliśmy obdarować wszystkie panie pięknymi podarunkami.”

Zarządzaj plikami cookies