Webinar "Wózki, siedziska, pionizatory - od czego zacząć?"

Dodano: 03.02.2023

Zapraszamy na webinar z Michałem Sokołem, fizjoterapeutą specjalizującym się w doborze specjalistycznego sprzętu medycznego, oraz Izabelą Micyk – fizjoterapeutką, dyrektorką naszego Ośrodka Rehabilitacji Biomicus. Transmisja odbędzie się 9 lutego o godzinie 20.00 na naszym profilu FB.

Rozpoczynamy cykl trzech webinarów poświęconych wszystkiemu, co związane jest z zakupem i doborem sprzętów rehabilitacyjnych, jakimi są: wózek, siedzisko, pionizator. Podczas pierwszego spotkania porozmawiamy o tym m.in.:

– skąd pozyskać pieniądze na zakup sprzętu,
– jak wybrać firmę, w której zrealizujemy zakup,
– na co warto zwracać uwagę przy doborze sprzętu.

 

Izabela Micyk jest fizjoterapeutką, absolwentką Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu i i specjalistką ds. zarządzania rehabilitacją, absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie.

Odbyła liczne kursy z zakresu rehabilitacji pediatrycznej. Pracuje z dziećmi z problemami wad postawy, neurologicznymi, MPD, zaburzeniami rozwoju psychoruchowego, autyzmem, zespołami genetycznymi, przepuklinami oponowo-rdzeniowymi oraz z dziećmi po urazach mózgowo-czaszkowych.

Izabela Micyk jest dyrektorką należącego do Fundacji Ośrodka Rehabilitacji Biomicus.

Michał Sokół jest fizjoterapeutą, absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach. Ma 17-letnie doświadczenie w doborze i projektowaniu indywidualnego zaopatrzenia ortopedycznego i wyrobów medycznych, specjalizuje się w zaopatrzeniu sprzętowym dla dzieci z chorobami neurologicznymi.

Przeprowadza konsultacje w procesie projektowania nowych wyrobów medycznych oraz prowadzi szkolenia dla kursantów NDT Bobath, a także dla studentów fizjoterapii. 

Zarządzaj plikami cookies