Team Fundacja Dzieciom na Orlen Paralympic Run

Dodano: 05.10.2022

Już w tę niedzielę – 9 października – na Kępie Potockiej w Warszawie odbędzie się Orlen Paralympic Run 2022. Dla osób, które się zapisały do udziału w biegu w drużynie Fundacji przygotowaliśmy garść potrzebnych informacji:

1.  Prosimy o indywidualne sprawdzanie wszystkich szczegółów na stronie organizatora: https://paralympic.org.pl/projekty/pkn-orlen/orlen-paralympic-run/orlen-paralympic-2022/

Tam znajduje się mapa z trasą biegu, a także pojawiają się wszelkie aktualne informacje dotyczące wydarzenia. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem.

2. W zakładce „Pliki do pobrania” znajdują się zgody, które powinni wypełnić rodzice, jeżeli w biegu biorą udział dzieci poniżej 13 roku życia. Podpisaną zgodę należy przekazać organizatorom przy odbiorze pakietów startowych.

3. Odbiór pakietów startowych odbędzie się w biurze zawodów przy ul. Konwiktorskiej 9 lok. 18 w piątek (7.10) w godz. 14-19 oraz w sobotę (8.10) w godz. 10-18. Jeśli chcecie odebrać pakiet za inną osobę, potrzebne jest do tego upoważnienie – wzór znajduje się w zakładce „Pliki do pobrania”.

4. W dniu biegu widzimy się wszyscy przy starcie! Możecie podchodzić do osób, które będą trzymały dużą flagę z logo Fundacji – dla członków naszego teamu mamy przygotowane drobne niespodzianki.

5. Godzina startu: 10:00 (bieg 1km) i 11:00 (bieg 5km).

Zarządzaj plikami cookies