Tak było na Dniu Matki w Gdyni

Dodano: 23.05.2022

W czwartek 19 maja z ogromną przyjemnością gościliśmy Mamy naszych Podopiecznych na uroczystości z okazji Dnia Matki, która w tym roku odbyła się w Teatrze Muzycznym w Gdyni.

Przed głównym punktem programu, którym był spektakl „Szalone Nożyczki” kilka słów do zgromadzonych pań skierowała Prezes Fundacji – Małgorzata Altewęgier. Z jej rąk, najwięksi darczyńcy z województwa pomorskiego –  Fundacja Lotos, „WUŻ” Port and Maritime Services Sp. z o.o. i Fundacja LPP otrzymały pamiątkowe wyróżnienia.

Odbyło się także losowanie cennych niespodzianek dla Mam – elektrycznej hulajnogi i ekskluzywnych perfum ufundowanych przez firmę HSM, kompletów biżuterii firmy YES i LaMimi, a także pobytu w Hotelu Anders w Starych Jabłonkach.

Na uczestniczki spotkania czekał słodki poczęstunek, prezenty i mnóstwo emocji związanych ze wspólnym rozwiązaniem kryminalnej zagadki.

Cieszy nas ogromnie, że daliśmy Mamom naszych Podopiecznych chwilę rozrywki i oderwania się od codziennych zajęć i trosk. I nawet pogoda postanowiła przyłączyć się do świętowania, racząc panie w tym dniu bezchmurną i ciepłą aurą.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom i sponsorom tego wyjątkowego wydarzenia!

Zarządzaj plikami cookies