Prosimy o czujność przy odpisie 1,5% i przekazywaniu darowizny

Dodano: 24.03.2023

W ostatnim czasie docierają do nas niepokojące informacje na temat organizacji, której nazwa – Fundacja „Zdążyć z Pomocą”, logotyp oraz strona internetowa są łudząco podobne do naszych, co może wprowadzać w błąd podatników i darczyńców, którzy chcieliby przekazać odpisy podatku oraz darowizny na rzecz naszej Fundacji.

Zwracamy się więc do wszystkich osób wspierających naszą Fundację o ostrożność i rozwagę. Podczas wypełniania deklaracji podatkowej prosimy o upewnienie się, czy w rubryce „Numer KRS” zostały wpisane właściwe dane: 0000037904, a w polu „Cel szczegółowy 1,5%” dane Podopiecznego, którego chcecie wesprzeć przekazując 1,5% podatku: numer subkonta, nazwisko oraz imię Podopiecznego.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych z działalnością Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, prosimy o kontakt z nami drogą mailową lub telefoniczną pod podanymi na naszej stronie internetowej danymi https://dzieciom.pl/kontakt

Jednocześnie będziemy wdzięczni za przekazanie powyższej informacji wszystkim osobom, które są zainteresowane działalnością lub wsparciem naszej Fundacji.

Zarządzaj plikami cookies