Poznajcie Gabrysię – bohaterkę spotu 1,5% podatku

Dodano: 19.01.2024

Bohaterką nowego filmu zachęcającego do odpisu podatku za 2023 rok jest Gabrysia Szewczyk. Zachęcamy Was do obejrzenia spotu i bliższego poznania naszej przesympatycznej Podopiecznej.

Gabrysia ma 8 lat, urodziła się z mózgowym porażeniem dziecięcym, ale dzięki systematycznej rehabilitacji świetnie sobie radzi. Jest radosną i bardzo pogodną dziewczynką. Gabrysia kocha zwierzęta, ma dwa kotki. W szkole, do której uczęszcza od września, ma wiele koleżanek i kolegów, z którymi bardzo lubi się bawić, ale uwielbia też czytać książki.

Jej największą pasją jest śpiew, a ulubionym artystą Dawid Podsiadło. To właśnie wykonanie piosenki tego artysty przyniosło jej najważniejszą nagrodę. W maju ubiegłego roku zdobyła I miejsce podczas XXVII Miejskiego Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej Siedlce 2023 wykonując utwór Dawida Podsiadły i Sanah „Ostatnia Nadzieja”. Występów młodej artystki, nagród i wyróżnień jest o wiele więcej, a jej debiut rozpoczął się od występu dwa lata temu podczas Festiwalu Talentów w Paley European Institute i wykonania innej piosenki Dawida Podsiadły „I Ciebie też, bardzo”.

Gabrysia rehabilituje się m.in. w Ośrodku Rehabilitacji Biomicus, w którym uczęszcza na terapię ruchową, SI, masaż. Ma też zajęcia logopedyczne. Uwielbiają ją wszyscy rehabilitanci – z wzajemnością. Pewnie to właśnie dlatego w przyszłości chciałaby zostać fizjoterapeutką i pomagać innym.

Pomóżmy spełniać Gabrysi jej marzenia!

 

Zarządzaj plikami cookies