Podsumowanie akcji "Gwiazdobranie i dawanie"

Dodano: 26.02.2021

Dobiegła końca kolejna edycja akcji Gwiazdobranie i dawanie! Była wyjątkowa bowiem tradycyjny już jarmark w Józefowie nie mógł odbyć się w klasycznym wydaniu. Jednak organizatorzy jak zwykle stanęli na wysokości zadania, by wspomóc naszych Podopiecznych. Trudno uwierzyć, że inicjatywa trwa nieprzerwanie od 2007 roku.

Tegoroczny Jarmark odbył się w przestrzeni internetowej. Mimo nietypowych okoliczności, uczestnicy jak zwykle dali z siebie wszystko. Nie zabrakło świątecznej atmosfery i życzliwości. W tym roku jarmark Gwiazdobranie i dawanie wsparł aż 30 naszych podopiecznych z powiatu otwockiego. Jak co roku, cała zebrana kwota trafiła do potrzebujących – Fundacja nie pobiera żadnych opłat ani prowizji.

We wspaniałym świątecznym nastroju, przez 13 lat, dzięki licznemu gronu osób zaangażowanych w Gwiazdobranie i dawanie, dzięki hojności partnerów, artystów i wystawców oraz darczyńców, osób kupujących, licytujących i losujących, udało się zebrać na szczytny cel zawrotną kwotę ponad 730 000 zł.

 

Składamy gorące podziękowania organizatorom oraz władzom lokalnym, które włączyły się w akcję. Z głębi serca dziękujemy również mieszkańcom Józefowa, a także każdej osobie, która wsparła tegoroczną inicjatywę.

Zarządzaj plikami cookies