Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Graczyk Natalia

Dane podopiecznego:

Nr subkonta:
7727

Województwo:
wielkopolskie

Data urodzenia:
2008-07-15

Schorzenie:
artrogrypoza

Darowizny ONLINE poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Wprowadź dowolną kwotę


Apel:

Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą” zwraca się z uprzejma prośbą o pomoc dla Natalii Graczyk.

Natalia urodziła się z bardzo rzadką, nieuleczalną wadą, jaką jest artrogrypoza (AMC) zwaną też sztywnością stawów. Wada ta powstała zgodnie z opinią specjalistów na skutek nieznanej przyczyny jeszcze w okresie płodowym. Dziewczynka ma chore obydwie rączki. W obrębie paluszków i nadgarstków powstały silne utrwalone przykurcze zgięciowe (stawowo mięśniowe). Proces leczenia dziecka polegający na korygowaniu przykurczy jest procesem trudnym i rozłożonym na wiele lat, a co za tym idzie bardzo kosztownym.

Natalia od 3 tygodnia życia jest intensywnie rehabilitowana. Przeszła także już 3 operacje w Klinice w Hamburgu. Jednakże lekarze nie wykluczają dalszych zabiegów operacyjnych, gdyż istnieje ryzyko powrotu do stanu pierwotnego. W celu utrzymania efektów pooperacyjnych Natalia musi być regularnie rehabilitowana oraz nosić specjalne ortezy, które wymagają częstej zmiany.

Z całego serca razem z naszą podopieczną i jej rodzicami, pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy pomogli nam do tej pory w leczeniu Natalii. Dziękujemy bardzo za okazane serce, zainteresowanie, za wszystkie ciepłe słowa i okazywane zrozumienie. Przede wszystkim dziękujemy za udzielane wsparcie finansowe w postaci 1% podatku oraz indywidualnych wpłat. To dzięki Państwa hojności Natalia mogła skorzystać z pomocy wspaniałych specjalistów z Kliniki w Hamburgu. Dzięki przebytym operacjom oraz systematycznej rehabilitacji i właściwemu zaopatrzeniu ortopedycznemu jej rączki stały się dużo bardziej sprawne. Bez Państwa pomocy nie byłoby to możliwe. Przed Natalią dalsza wieloletnia rehabilitacja.

Wobec powyższego zwracamy się z ogromną prośbą o dalsze wsparcie z Państwa strony. Zebrane w ten sposób fundusze zostaną przeznaczone na dalszą rehabilitację Natalii, zakup potrzebnego sprzętu ortopedycznego oraz ewentualne dalsze leczenie operacyjne.

Za okazaną pomoc i życzliwość z góry dziękujemy.

 

 


Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
Przekaż 1% podatku On-Line

* program indywidualny dla tego podopiecznego

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
7727 Graczyk Natalia

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.


Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:
7727 Graczyk Natalia darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

tylko dla wpłat, treść dla 1% podatku patrz w sekcji Przekaż 1% podatku
Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

Kler Spółka Akcyjna – Dobrodzień
BOSSA.pl
TiM S.A., Bielsko Biała
Energoprojekt Biuro Studiów i Proj.Energ – Warszawa
Spółdzielnia Mleczarska Ryki