Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Górzyńska Anna Ewa

Dane podopiecznego:

Nr subkonta:
5981

Województwo:
mazowieckie

Data urodzenia:
2001-07-09

Schorzenie:
przepuklina oponowo-rdzeniowa, wodogłowie

Darowizny ONLINE poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Wprowadź dowolną kwotę


Apel:

Ania urodziła się 9 lipca 2001 roku z przepukliną oponowo – rdzeniową oraz wodogłowiem.
Od samego początku rozpoczęła się walka o zdrowie i życie dziewczynki. W pierwszej dobie życia poddana została operacji zamknięcia przepukliny, w czternaście dni po narodzinach przeszła kolejną operację wstawienia zastawki. Od tamtej pory minęło już siedem lat…… To był okres ciężkiej i wytężonej pracy w celu przygotowania Ani do samodzielnego funkcjonowania w przyszłości. Zabiegi rehabilitacyjne refundowane przez NFZ niestety okazały się niewystarczające. W związku z powyższym Ania zmuszona była korzystać z porad  i zabiegów oferowanych przez prywatne ośrodki i kliniki na terenie całego kraju. Nasz domowy budżet uległ poważnemu zachwianiu. Tylko dzięki finansowej pomocy najbliższej rodziny oraz zaciąganym kredytom rodzice osiągnęli tak wiele. Życie rzucało ciągle kłody pod nogi, jednak  ich determinacja i zaangażowanie pozwoliły przezwyciężyć najtrudniejsze chwile.

Ania uczęszcza w ciągu dnia do Poradni Neurologicznej z oddziałami szkolnymi. Tu odbywają się zajęcia, które wytyczają nam kolejne ścieżki dalszej rehabilitacji w domu. Schorzenie, z którym walczy zmusza ją do poruszania się na wózku inwalidzkim. Poruszanie się na nim z każdym dniem wychodzi Ani coraz lepiej i daje Jej ogromną satysfakcję uczestnictwa w większości zadań domowych.

To piękna i uśmiechnięta dziewczynka, która chce żyć jak jej rówieśnicy. Cieszyć się ich towarzystwem i sympatią….

Największym marzeniem Ani jest samodzielnie stanąć na nogi. By mogła je zrealizować potrzebna jest ciężka i wytężona praca zarówno  rodziców, jak również wykwalifikowanych rehabilitantów. Wiąże się to z dużym nakładem środków finansowych, których niestety nie posiadają.

W imieniu Ani, jej rodziców i własnym uprzejmie prosimy choć o symboliczne wsparcie. Każda przekazana przez Państwa złotówka zbliża Anusię do sprawności oraz do Was – Ludzi Dobrego Serca. Umożliwi nam zakup sprowadzanego na zamówienie ze Stanów Zjednoczonych aparatu reciprokalnego o wartości 16. 000 zł, na sfinansowanie zakupu którego nie stać jej rodziców. Dotychczas rodzina nie korzystała z tego typu pomocy, jednak los zmusza  ją do podjęcia wszelkich kroków, które pozwolą ich Córece być sprawną i szczęśliwą.


Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
Przekaż 1% podatku On-Line

* program indywidualny dla tego podopiecznego

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
5981 Górzyńska Anna Ewa

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.


Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:
5981 Górzyńska Anna Ewa darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

tylko dla wpłat, treść dla 1% podatku patrz w sekcji Przekaż 1% podatku
Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

BENQ
Bank BPH
Stowarzyszenie Na Rzecz Bliźniąt Podwójny Uśmiech
Krause sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej – Świdnica
Fundacja Signum