Hantz Wiktoria

Przekaż darowiznę online

Przekaż na podopiecznego Hantz Wiktoria darowiznę online, poprzez płatności w Systemie Przelewy24

Podstawowe dane

Nr subkonta
4979

Województwo
lubelskie

Data urodzenia
2002/03/24

Opis schorzenia

mózgowe porażenie dziecięce w postaci diplegii spastycznej

Wpłaty prosimy kierować na konto, podając poniższe dane:

Odbiorca:
Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A., nr rachunku:
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:
4979 Hantz Wiktoria darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Tylko dla wpłat - treść dla 1,5% podatku dostępna w sekcji "Przekaż 1,5% podatku".

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1,5%” podaj:
4979 Hantz Wiktoria

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp.

Prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.

Pobierz darmowy program do rozliczeń PIT za rok 2023, z wypełnionymi danymi 1,5% dla Podopiecznego Hantz Wiktoria.

Przekaż 1,5% podatku

Poznaj moją historię

Wiktoria Hantz urodziła się w Zamościu 2002 roku jako wcześniak z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym w postaci diplegii spastycznej.

Wiktoria od początku jest intensywnie rehabilitowana wszelkimi dostępnymi metodami m.in. w ośrodku Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu oraz w Instytucie Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

Kilkakrotnie Wiktoria odbyła prywatną rehabilitacja w ośrodkach „Zabajka” czy też w Ośrodku w Rusinowicach lecz dopiero terapia metodą Vojty w Centrum Manus Medica w Warszawie zaczęła przynosić widoczne postępy. Do obecnego stanu przyczyniły się też: indywidualna rehabilitacja na basenie, hipoterapia i przebyte zabiegi fibrotomii w Krakowie oraz zabieg przycinania ścięgien w Ośrodku w  Monachium. Dodatkowo u Wiktorii zdiagnozowano epilepsję, która została zaleczona w prywatnym ośrodku neurologicznym w Czechach.

Obecnie Wiktoria jest pod stałą opieką Zamojskiej Kliniki Rehabilitacji Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu, gdzie intensywna rehabilitacja odbywa się 3 razy w tygodniu.

Tak intensywna rehabilitacja generuje olbrzymie koszty, które obejmują:  wyjazdy na turnusy rehabilitacyjne, na konsultacje lekarskie a w szczególności dojazdy z Zamościa (miejsca zamieszkania) do Warszawy, Monachium, Cieszyna, Krakowa. Potrzebne są też środki na zakup niezbędnego zaopatrzenia ortopedycznego i lekarstw.

Wiktoria jest podopieczną Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, w której przeprowadzane są  zbiórki oraz zbierany jest 1,5 % z podatku dochodowego.

Dzięki podjęciu decyzji o takim kierunku i rodzaju intensywnej rehabilitacji a w szczególności decyzja o rehabilitacji metodą Vojty,  spowodowała u Wiktorii tak dobry stan zdrowia, że  pozwolił jej uniknąć uczęszczania do szkoły specjalnej i ukończyć Szkołę Podstawową, Gimnazjum oraz Technikum budowlane, gdzie zdała maturę oraz kontynuować dalszą naukę w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Zamościu.

Środki pieniężne zebrane wszelkimi możliwymi pozwalają na kontynuowanie obranej drogi w celu usprawnienia Wiktorii oraz usamodzielnienia jej.

Wszystkim darczyńcom z całego Serca Dziękujemy.

Przekaż darowiznę online

Przekaż na podopiecznego Hantz Wiktoria darowiznę online, poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Poprzedni Podopieczny Podopieczni Indeks Alfabetyczny Następny Podopieczny
Zarządzaj plikami cookies