Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Dalkowska Hanna

Dane podopiecznego:

Nr subkonta:
33051

Województwo:
mazowieckie

Data urodzenia:
2014-09-28

Schorzenie:
ostra białaczka limfoblastyczna

Darowizny ONLINE poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Wprowadź dowolną kwotę


Apel:

Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą” zwraca się z uprzejmą prośbą o wsparcie dla Hanny Dalkowskiej.

Jesteśmy rodzicami 3,5 letniej Hanusi i chcielibyśmy w skrócie opowiedzieć Wam naszą historię. W dniu 4 stycznia 2018 r. zawalił się nam cały świat. Usłyszeliśmy diagnozę: NASZE JEDYNE MALEŃSTWO ZMAGA SIĘ Z NOWOTWOREM ZŁOŚLIWYM KRWI.

Aktualnie znajdujemy się na oddziale onkologii, gdzie razem z naszym aniołem walczymy z ostrą białaczką limfoblastyczną. Powinnam napisać, że to Hania walczy bo nikt na świecie nie ma tyle siły co ona. Dzięki naszej córce podnieśliśmy się po diagnozie, dzięki tej szalonej trzylatce wstajemy rano i nie myślimy o płaczu, nie zadajemy sobie pytań „dlaczego”. Hania nie pozwala nam płakać i na każdym kroku nas pociesza. Jej świadomość i wyrozumiałość chwilami nas paraliżuje bo niemożliwym jest, aby trzyletnia dziewczynka znosiła wszystko z takim spokojem, co więcej z optymizmem. Dowodem na jej „przebojowość” są odbierane przez nas setki telefonów, wiadomości, a w tym ogrom słów wsparcia. Wszyscy znajomi, rodzina, sąsiedzi nie mogą pogodzić się z tą diagnozą, a łzy wylane przez nas wszystkich mogłyby zasilić w wodę bieżącą niejedną miejską aglomeracje w Polsce. My już nie płaczemy- Hania nam nie pozwala!

Leczenie naszej córki jest bardzo kosztowne i będzie trwało około 2,5 roku. Koszty dojazdów, leków, suplementów oraz inne bezpośrednio związane z regularną hospitalizacją przewyższają nasze możliwości finansowe. Przy tej chorobie nie można nic zaplanować czy przewidzieć, cały nasz świat kręci się w około wyników badań  i konsultacji z lekarzami. A w tej sytuacji o wiele więcej od lekarzy ma do powiedzenia niestety rak.

Nasza sytuacja finansowa nie pozwala nam na samodzielne pokrycie kosztów leczenia. Nie sądziliśmy, że kiedyś to powiemy ale strach przed tym, że któregoś dnia będziemy musieli córce czegokolwiek odmówić zmusił nas do tego aby poprosić Was o pomoc. Każda pomoc, każde dobre słowo jest dla nas bardzo ważne. Mam nadzieję, że już niedługo, dzięki Waszej pomocy będę mogła napisać: MOJA CÓRKA WYGRAŁA Z RAKIEM!!

Za okazaną pomoc bardzo dziękujemy

Rodzice najpogodniejszej dziewczynki na świecie


Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
Przekaż 1% podatku On-Line

* program indywidualny dla tego podopiecznego

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
33051 Dalkowska Hanna

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.


Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:
33051 Dalkowska Hanna darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

tylko dla wpłat, treść dla 1% podatku patrz w sekcji Przekaż 1% podatku
Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

Kanlux SA
Sano Nowoczesne Żywienie Zwierząt Sp. z o.o., Sękowo
TEXLAND PL sp. o.o.
home.pl
Telewizja Polska S.A – Warszawa