Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Wierzchowski Patryk

Dane podopiecznego:

Nr subkonta:
30572

Województwo:
mazowieckie

Data urodzenia:
2010-10-10

Schorzenie:
atopowe zapalenie skóry, astma oskrzelowa, alergia

Darowizny ONLINE poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Wprowadź dowolną kwotę


Apel:

Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą” zwraca się z prośba o pomoc dla Patryka Wierzchowskiego.

Chłopiec urodził się w 2010 r. z wadą genetyczną skóry  – Atopowym Zapaleniem Skóry (AZS), powodującą nieprawidłową reakcję immunologiczną organizmu. Jego skóra ma obniżoną ilości filagryny – białka utrzymującego spoistość naskórka. Choruje na bardzo ciężką postać AZS ponadto astmę oskrzelową, liczne alergie: pokarmowe, wziewne, kontaktowe oraz fotoalergię, nie może przebywać na słońcu, a jego skóra wymaga chłodu i niskiej temperatury. Ma całościowe zaburzenia rozwoju i problemy z koncentracją. Wymaga terapii wspomagania rozwoju oraz zakupu opatrunków, bandaży, specjalistycznej leczniczej odzieży Comfifast i Padycare z dodatkiem srebra, leków, maści, emolientów, zabiegów w wodach termalnych. Ma bardzo restrykcyjną, eliminacyjną dietę.

Mimo problemów z jakimi się zmaga jest dzielnym, kochającym, wesołym i bardzo ruchliwym chłopcem. Z uwagi na stan zdrowia Patryk ma indywidualny tok nauczania. Potrzebuje stałej opieki osoby dorosłej w zakresie codziennego funkcjonowania, począwszy od czynności samoobsługowych po wspólną naukę i nadrabianie zaległości dydaktycznych. Chłopiec jest pod opieką lekarzy: alergologa i pulmonologa, laryngologa, endokrynologa, neurologa i psychiatry Samodzielnego Dziecięcego Szpitala Klinicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie, immunologa, gastrologa, dermatologa Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu oraz zespołu lekarzy dermatologów Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie.

Systematyczna opieka wielu lekarzy specjalistów oraz wydatki na badania, leki i rehabilitację i terapię wymagają dużych nakładów  przekraczających możliwości finansowe rodziny. Rodzice chcieliby móc zapewnić dziecku możliwość jak najlepszego leczenia i rozwoju, dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie i pomoc dla Patryka ,

Zebrane dzięki Darczyńcom pieniądze pozwolą na dalszą walkę z tą trudną chorobą, kontynuację leczenia i dalszą diagnostykę, reedukację, terapię psychologiczną oraz zajęcia z Integracji Sensorycznej oraz powrót do zdrowia.

Z góry dziękujemy za Państwa gest serca i pomoc w walce o normalność naszego podopiecznego.


Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
Przekaż 1% podatku On-Line

* program indywidualny dla tego podopiecznego

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
30572 Wierzchowski Patryk

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.


Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:
30572 Wierzchowski Patryk darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

tylko dla wpłat, treść dla 1% podatku patrz w sekcji Przekaż 1% podatku
Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

MuszyniankaSpółdzielnia Pracy
Gazeta Ubezpieczeniowa
Stowarzyszenie Na Rzecz Bliźniąt Podwójny Uśmiech
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Lech Kaczyński
Bruk-Bet – Żabno