Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Bieńkowski Piotr

Dane podopiecznego:

Nr subkonta:
2818

Województwo:
wielkopolskie

Data urodzenia:
2004-06-26

Schorzenie:
mózgowe porażenie dziecięce, retinopatia wcześniacza, atetoza

Darowizny ONLINE poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Wprowadź dowolną kwotę


Apel:

Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą” zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc dla Piotra Bieńkowskiego.

Piotruś jest dzieckiem KLINICZNIE CHORYM. Urodził się jako skrajny wcześniak, cierpi na mózgowe porażenie dziecięce, epilepsję, dużą atetozę, astmę oskrzelową, refluks i skoliozę, która bardzo szybko postępuje. Urodził się w 24 tyg. ważył zaledwie 700gr. Długi pobyt w inkubatorze pod respiratorem spowodował utratę wzroku, był sztucznie wentylowany, miał kilka transfuzji krwi, to wszystko spowodowało wiele zniszczeń w organizmie dziecka. Leczony jest w Warszawie u okulisty, w Poznaniu u ortopedy i w Gorzowie – chirurgia dentystyczna, prowadzony jest też przez neurologów

Piotruś w listopadzie 2017r po przyjęciu szczepionki zaczął gorączkować, trafiliśmy do Szpitala, niby wszystko w porządku, po 3 dniach wypisano nas do domu. 4 grudnia 2017r ponownie trafiliśmy do Szpitala z powodu gorączki, trzymano Piotrka na oddziale bez oznak przeziębienia aż do 24 grudnia. 24 grudnia 2017r coś się wydarzyło, stał się niewydolny oddechowo, całą noc walczył po tlenem, dopiero następnego dnia 25-go grudnia został przetransportowany pogotowiem lotniczym do szpitala na OIOM w Poznaniu. Stan wciąż się pogarszał, dzisiaj oddycha za pomocą tracheostomii i respiratora. Pokarm przyjmuje za pomocą PEGa.

Wcześniej Piotruś był szczęśliwym i uśmiechniętym dzieckiem, dzisiaj smutny, oddychanie wspomaga tlen. Mama zadaje sobie każdego dnia jedno pytanie: Dlaczego lekarze nie słuchają rodziców? Czy musiało do tego dojść, że dziecko wymaga opieki przez całą dobę oraz długiej intensywnej rehabilitacji ?

Mama samotnie wychowuje syna , utrzymują się ze świadczeń jakie pobiera z tytułu niepełnosprawności dziecka. Dom nie jest przystosowany dla dziecka tak chorego a pokrycie dachowe to ETERNIT – AZBEST szkodliwy dla zdrowia. Być może ktoś z Państwa zechce pomóc materiałami budowlanymi na ocieplenie domu lub pokrycie dachu, za co mama Piotrusia byłaby bardzo wdzięczni.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc dla Piotrusia, na jego dalsze leczenie. Za każdą pomoc z całego serca DZIĘKUJEMY.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY  – MOŻECIE PAŃSTWO POZNAĆ PIOTRKA NA FB-  PIOTREK BIEŃKOWSKI


Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
Przekaż 1% podatku On-Line

* program indywidualny dla tego podopiecznego

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
2818 Bieńkowski Piotr

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.


Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:
2818 Bieńkowski Piotr darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

tylko dla wpłat, treść dla 1% podatku patrz w sekcji Przekaż 1% podatku
Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

BigBook.pl
Kim Group Kuczek i Gaweł sp.j. – Kraków
Oriflame Products Poland
Zakład Produkcyjno-Handlowy Uszczelmet, Tuszyma
Altus Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA