Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Wiśniewska Martyna

Dane podopiecznego:

Nr subkonta:
2537

Województwo:
warmińsko-mazurskie

Data urodzenia:
2002-06-20

Schorzenie:
stan po operacji przepukliny oponowo-rdzeniowej, wodogłowie, pęcherz neurogenny, niedowład kończyn dolnych, wada wzroku, padaczka, skolioza neurogenna, wodogłowie

Darowizny ONLINE poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Wprowadź dowolną kwotę


Apel:

Fundacja Dzieciom”Zdążyć z Pomocą” zwraca się z uprzejmą prośbą pomoc dla naszej podopiecznej Martyny Wiśniewskiej.

Martynka urodziła się 20.06.2002r, jest wesołą i pogodną dziewczyną. Urodziła się z rozszczepem kręgosłupa (przepuklina oponowo-rdzeniowa) i wodogłowiem. W efekcie cierpi na szereg dolegliwości za strony układu nerwowego: niedowład kończyn dolnych, samoistne złamania, pęcherz neurogenny. Martyna ma za sobą kilka bardzo poważnych operacji i liczne pobyty w szpitalu. Jest pod opieką poradni specjalistycznych. Wymaga ciągłej, intensywnej rehabilitacji i zwiększonej opieki bliskich. Mimo kłopotów ze zdrowiem jest bardzo dzielną dziewczyną. Leczenie jej jest długotrwałe. Rehabilitacja Martyny jest naszą drogą do lepszego jutra, nauką pokonywania siebie, że potrafię więcej niż mi się wydaje. Staramy się jej pomagać na ile możemy i choć czasami jest to trudne nie poddajemy się. Martynka porusza się na wózku inwalidzkim. Mimo swej niepełnosprawności szybko nawiązuje kontakty z innymi. Chodzi do szkoły średniej. Interesuje się sportem dla niepełnosprawnych. Już udało się Jej odnieść kilka sukcesów startując w zawodach. Każdy Jej uśmiech motywuje nas do działania. Jesteśmy z Niej bardzo dumni. Jedynie intensywna rehabilitacja i odpowiedni sprzęt rehabilitacyjny dają szansę i nadzieję na poprawę sprawności ruchowej naszej córeczki. Jednak koszty turnusów i sprzętu są bardzo wysokie i przewyższają nasze możliwości finansowe.

To dzięki Państwa uprzejmości dobrej woli i pomocy mamy szansę na zapewnienie córce specjalistycznego leczenia. Bez Waszej pomocy nie dalibyśmy rady. Naszym wielkim sukcesem jest winda dla Martynki, dzięki której może w końcu sama wychodzić z domu. Trudno jest nam prosić o pomoc, ale niestety nie mamy innego wyjścia. Dlatego też ZWRACAMY SIĘ DO PAŃSTWA – LUDZI DOBREJ WOLI CZUŁYCH NA CIERPIENIE INNYCH Z OGROMNĄ PROŚBĄ O WSPARCIE FINANSOWE NA POKRYCIE KOSZTÓW ZWIĄZANYCH Z LECZENIEM I REHABILITACJĄ NASZEJ Martynki. Chcielibyśmy jej pomóc, aby mogła cieszyć się życiem i korzystać z niego tak jak jej rówieśnicy. W leczeniu i rehabilitacji kibicuje Jej starszy brat Michał. Naszym wspólnym marzeniem jest to, by pomóc swojemu dziecku. BĘDZIEMY WDZIĘCZNI ZA KAŻDĄ, NAWET NAJMNIEJSZĄ POMOC, również rzeczową. Liczy się każda wpłata, uśmiech szczęśliwej Martynki to dla nas wielokrotna zapłata.

Bardzo prosimy o wparcie. Liczy się każda wpłata. Niech uśmiech Martynki nigdy nie zniknie z jej buzi. Z góry Państwu dziękujemy.

Zapraszamy na stronę internetową Martynki www.martynawisniewska.pl.tl


Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
Przekaż 1% podatku On-Line

* program indywidualny dla tego podopiecznego

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
2537 Wiśniewska Martyna

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.


Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:
2537 Wiśniewska Martyna darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

tylko dla wpłat, treść dla 1% podatku patrz w sekcji Przekaż 1% podatku
Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

Bodycote
Jastrzębskie Zakłady Remontowe sp. z o.o.
Nomos sp. z o.o. sp.k.
JBG-2 Sp. z o.o., Warszowice
Fundacja Warbud – Warto Pomagać – Warszawa