Wiśniewska Martyna

Przekaż darowiznę online

Przekaż na podopiecznego Wiśniewska Martyna darowiznę online, poprzez płatności w Systemie Przelewy24

Podstawowe dane

Nr subkonta
2537

Województwo
warmińsko-mazurskie

Data urodzenia
2002/06/20

Opis schorzenia

stan po operacji przepukliny oponowo-rdzeniowej, wodogłowie, pęcherz neurogenny, niedowład kończyn dolnych, wada wzroku, padaczka, skolioza neurogenna, wodogłowie

Wpłaty prosimy kierować na konto, podając poniższe dane:

Odbiorca:
Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A., nr rachunku:
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:
2537 Wiśniewska Martyna darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Tylko dla wpłat - treść dla 1,5% podatku dostępna w sekcji "Przekaż 1,5% podatku".

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1,5%” podaj:
2537 Wiśniewska Martyna

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp.

Prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.

Pobierz darmowy program do rozliczeń PIT za rok 2023, z wypełnionymi danymi 1,5% dla Podopiecznego Wiśniewska Martyna.

Przekaż 1,5% podatku

Poznaj moją historię

Martynka urodziła się 20.06.2002r, jest wesołą i pogodną dziewczyną. Urodziła się z rozszczepem kręgosłupa (przepuklina oponowo-rdzeniowa) i wodogłowiem. W efekcie cierpi na szereg dolegliwości za strony układu nerwowego: niedowład kończyn dolnych, samoistne złamania, pęcherz neurogenny. Martyna ma za sobą kilka bardzo poważnych operacji i liczne pobyty w szpitalu. Jest pod opieką poradni specjalistycznych. Wymaga ciągłej, intensywnej rehabilitacji i zwiększonej opieki bliskich. Mimo kłopotów ze zdrowiem jest bardzo dzielną dziewczyną. Leczenie jej jest długotrwałe. Rehabilitacja Martyny jest naszą drogą do lepszego jutra, nauką pokonywania siebie, że potrafię więcej niż mi się wydaje. Staramy się jej pomagać na ile możemy i choć czasami jest to trudne nie poddajemy się. Martynka porusza się na wózku inwalidzkim. Mimo swej niepełnosprawności szybko nawiązuje kontakty z innymi. Chodzi do szkoły średniej. Interesuje się sportem dla niepełnosprawnych. Już udało się Jej odnieść kilka sukcesów startując w zawodach. Każdy Jej uśmiech motywuje nas do działania. Jesteśmy z Niej bardzo dumni. Jedynie intensywna rehabilitacja i odpowiedni sprzęt rehabilitacyjny dają szansę i nadzieję na poprawę sprawności ruchowej naszej córeczki. Jednak koszty turnusów i sprzętu są bardzo wysokie i przewyższają nasze możliwości finansowe.

To dzięki Państwa uprzejmości dobrej woli i pomocy mamy szansę na zapewnienie córce specjalistycznego leczenia. Bez Waszej pomocy nie dalibyśmy rady. Naszym wielkim sukcesem jest winda dla Martynki, dzięki której może w końcu sama wychodzić z domu. Trudno jest nam prosić o pomoc, ale niestety nie mamy innego wyjścia. Dlatego też ZWRACAMY SIĘ DO PAŃSTWA – LUDZI DOBREJ WOLI CZUŁYCH NA CIERPIENIE INNYCH Z OGROMNĄ PROŚBĄ O WSPARCIE FINANSOWE NA POKRYCIE KOSZTÓW ZWIĄZANYCH Z LECZENIEM I REHABILITACJĄ NASZEJ Martynki. Chcielibyśmy jej pomóc, aby mogła cieszyć się życiem i korzystać z niego tak jak jej rówieśnicy. W leczeniu i rehabilitacji kibicuje Jej starszy brat Michał. Naszym wspólnym marzeniem jest to, by pomóc swojemu dziecku. BĘDZIEMY WDZIĘCZNI ZA KAŻDĄ, NAWET NAJMNIEJSZĄ POMOC, również rzeczową. Liczy się każda wpłata, uśmiech szczęśliwej Martynki to dla nas wielokrotna zapłata. Z góry Państwu dziękujemy.

Przekaż darowiznę online

Przekaż na podopiecznego Wiśniewska Martyna darowiznę online, poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Poprzedni Podopieczny Podopieczni Indeks Alfabetyczny Następny Podopieczny
Zarządzaj plikami cookies