Adamczyk Julia Mrocza

Przekaż darowiznę online

Przekaż na podopiecznego Adamczyk Julia Mrocza darowiznę online, poprzez płatności w Systemie Przelewy24

Podstawowe dane

Nr subkonta
24029

Województwo
kujawsko-pomorskie

Data urodzenia
2011/12/30

Opis schorzenia

przepuklina oponowo-rdzeniowa, wodogłowie, niedowład wiotki kończyn dolnych, pęcherz neurogenny

Wpłaty prosimy kierować na konto, podając poniższe dane:

Odbiorca:
Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A., nr rachunku:
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:
24029 Adamczyk Julia Mrocza darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Tylko dla wpłat - treść dla 1,5% podatku dostępna w sekcji "Przekaż 1,5% podatku".

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1,5%” podaj:
24029 Adamczyk Julia Mrocza

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp.

Prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.

Pobierz darmowy program do rozliczeń PIT za rok 2023, z wypełnionymi danymi 1,5% dla Podopiecznego Adamczyk Julia Mrocza.

Przekaż 1,5% podatku

Poznaj moją historię

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” zwraca się z prośbą o pomoc dla Julii Adamczyk.

Oto prośba mamy Julii:

Zwracam się z prośbą o pomoc w zebraniu środków na leczenie i rehabilitację dla mojej pięcioletniej córki Juli , która od urodzenia zmaga się z wieloma chorobami , a mianowicie: wodogłowiem, przepukliną oponowo-rdzeniową , wodonerczem obustronnym, pęcherzem neurogennym, padaczką objawową, szpotawością kończyn dolnych z niedowładem, przez który Julia również nie chodzi.

Córka urodziła się 30.12.2011 r , po urodzeniu przeszła dwie operacje : wszczepienie zastawki komorowo-otrzewnowej oraz zaopatrzenie przepukliny. Po dwóch miesiącach nastąpiła dysfunkcja zastawki i konieczna była kolejna operacja wymiany. Julia wymaga cewnikowania pęcherza co trzy godziny , ponieważ sama nie oddaje moczu , co w konsekwencji często prowadzi do zakażenia układu moczowego i częstych pobytów w szpitalu. W maju ubiegłego roku przeszła operacje wyprostowania stóp u Profesora Marka Napiontka w Poznaniu. Córka jest na etapie nauki chodzenia, lecz wymaga ona stałej rehabilitacji, potrzebny jest również zakup pionizatora. Jest pod opieką specjalistów takich jak : neurolog, neurochirurg, chirurg , urolog, hematolog , ortopeda oraz centrum rehabilitacyjne.

Leczenie i rehabilitacja pochłania ogromne koszty jak na nasz budżet, który wynosi 2200 zł miesięcznie jest to zasiłek rodzinny , pielęgnacyjny oraz 500+. Wydatki miesięczne, które ponosimy to rehabilitacja 500 zł, produkty potrzebne do cewnikowania 500zł, leki 300zł, dojazdy do specjalistów 300 zł. Często musimy również korzystać z prywatnych wizyt lekarskich, ponieważ niekiedy kolejki na NFZ są długie i czas oczekiwania to kilka miesięcy, jest to dodatkowy koszt ok. 450 zł. Potrzebny jest również pionizator, dzięki któremu Julia mogłaby szybciej samodzielnie stanąć na nogi, koszt takiego używanego pionizatora to 4000 zł. Niestety nie jesteśmy w stanie zakupić takiego sprzętu.

Za okazaną pomoc serdecznie dziękujemy

 

Przekaż darowiznę online

Przekaż na podopiecznego Adamczyk Julia Mrocza darowiznę online, poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Poprzedni Podopieczny Podopieczni Indeks Alfabetyczny Następny Podopieczny
Zarządzaj plikami cookies