Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Bulczak Krzysztof

Dane podopiecznego:

Nr subkonta:
20374

Województwo:
pomorskie

Data urodzenia:
2011-07-13

Schorzenie:
wada genetyczna - utrata fragmentu ramion krótkich chromosomu 6p24.1p22.3, rozszczep podniebienia miękkiego, zez obuoczny, obniżone napięcie mięśniowe

Darowizny ONLINE poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Wprowadź dowolną kwotę


Apel:

Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą zwraca się z prośbą o pomoc dla Krzysia Bulczaka.

5-letni Krzyś Bulczak każdego dnia dzielnie walczy z losem, nie tracąc przy tym uśmiechu. Choć od pierwszych godzin życia ma pod tak zwaną górkę, nie przejmuje się tym i zaraża swoim uśmiechem każdą napotkaną osobę. Obecnie Krzyś porusza się już samodzielnie, w ortezach. Walczył o to bardzo długo, dlatego tak bardzo lubi podkreślać swoją samodzielność, dzielnie ćwiczy, by ją wciąż doskonalić, wciąż chce coś robić samodzielnie, nie poddaje się, jak mu coś nie wychodzi. Niemalże każdego dnia z ogromną radością odkrywamy jego nowe umiejętności.
Krzyś to jedna wielka zagadka. Lekarze orzekli wadę genetyczną (6p24.1p22.3), nienazwaną, bardzo rzadką. Znamy jedynie objawy. Brak mowy, opóźnienie psychomotoryczne, zmienne napięcie mięśniowe, zez, rozszczep podniebienia i przyrośnięcie języka, wada serca, klatka szewska, wnętrostwo, stopy końsko-szpotawe, brak mowy – z tym walczymy. Nie wiemy jednak tak naprawdę, co nas czeka. Wiemy natomiast, co pomaga Krzysiowi, co do tej pory przynosiło dobre rezultaty. Choć na niektóre umiejętności czekaliśmy bardzo długo, a innych wciąż oczekujemy, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że bez stałej rehabilitacji Krzyś nie potrafiłby tego, co umie, nie osiągnąłby tak wiele.
Kochamy Krzysia nad życie i poruszymy niebo i ziemię, by zapewnić naszemu Synkowi jak najlepsze życie. Razem z całym gronem Lekarzy, Rehabilitantów, przy wsparciu wielu Przyjaciół, walczymy o każdy kolejny sukces Krzysia. Cieszymy się z każdego osiągnięcia, z niecierpliwością oczekujemy kolejnych. Wierzymy, że Krzyś ze swoim uporem pokona jeszcze wiele przeszkód. Walczymy o udoskonalenie chodzenia i mowę. Prosimy więc Państwa o wsparcie, bo sami nie damy rady. Każda, nawet najmniejsza kwota, zarówno ta przekazana z tytułu 1% podatku, jak i wpłaty dokonywane w ciągu całego roku, przybliża Krzysia do realizacji jego celu – być jak najbardziej samodzielnym, być tak jak inne, zdrowe dzieci. Dzięki Państwa pomocy nie będziemy musieli martwić się o to, skąd wziąć pieniądze na turnus, nowe ortezy czy inny, niezbędny sprzęt rehabilitacyjny. Przyrzekamy, że żaden grosz się nie zmarnuje!
Zachęcamy Państwa do bliższego poznania Krzysia Bulczaka – zapraszamy na BoWspanialeJestZycie.blogspot.com oraz facebook.com/KrzysBulczak.
Dziękujemy za okazane dotąd wsparcie, zarówno to materialne jak i niematerialne. Liczymy, że nie zapomnicie Państwo o Krzysiu i zapewniamy, że Krzyś odpłaci się Wam uśmiechem i… (wierzymy, że) nową umiejętnością.

Serdecznie dziękujemy za dotychczasowe wpłaty dokonane na rzecz Krzysia. Żaden grosz nie zostanie zmarnowany!


Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
Przekaż 1% podatku On-Line

* program indywidualny dla tego podopiecznego

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
20374 Bulczak Krzysztof

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.


Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:
20374 Bulczak Krzysztof darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

tylko dla wpłat, treść dla 1% podatku patrz w sekcji Przekaż 1% podatku
Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

Fundacja Bankowa im. dr. Mariana Kantona, Warszawa
LIDEX – Centrum Tłumaczeń i Obsługi Konferencji
LIVER Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Chorym na Schorzenia Dróg Żółciowych i Wątroby
Fundacja Polsat – Warszawa
BigBook.pl