Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Chechelski Jakub Piotr

Dane podopiecznego:

Nr subkonta:
16900

Województwo:
małopolskie

Data urodzenia:
2003-09-11

Schorzenie:
mózgowe porażenie dziecięce

Darowizny ONLINE poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Wprowadź dowolną kwotę


Apel:

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” zwraca się z prośbą o pomoc dla Jakuba Piotra Chechelskiego.

Jakub urodził się o trzy miesiące za wcześnie, ważył zaledwie 900 gram. W wieku 9 miesięcy stwierdzono u niego wzmożone napięcie mięśniowe, zdiagnozowane jako mózgowe porażenie dziecięce. Nie chodzi samodzielnie. Przeszedł zabieg uwolnienia przykurczu bioder.

Obecnie ma 9 lat i uczęszcza do drugiej klasy szkoły podstawowej z oddziałem integracyjnym. Mimo swojej niepełnosprawności jest pogodnym i wesołym dzieckiem. Kuba od samego początku jest rehabilitowany w placówkach specjalistycznych i pozostaje pod stałą opieką specjalistów: rehabilitanta, neurologa. Do tego dochodzi basen, hydromasaże, tonolizy, hipoterapia. Rodzice chcieliby, aby w przyszłości mógł funkcjonować jak inne zdrowe dzieci. Jest na to ogromna szansa. Lekarze dają Kubusiowi szansę na samodzielne poruszanie się, ale podstawowym warunkiem jest systematyczna i fachowa rehabilitacja. Jedną z form leczenia usprawniającego jest udział w turnusach rehabilitacyjnych kilka razy w ciągu roku. Rodzice Kuby robią wszystko co w ich mocy, by zapewnić dziecku odpowiednią i fachową opiekę oraz rehabilitację. Niestety leczenie i rehabilitacja pochłaniają ogromne fundusze, które przerastają możliwości rodziny. Ze względu na bardzo wysokie koszty nie są w stanie zapewnić Kubusiowi należytej rehabilitacji w specjalistycznych ośrodkach. Pełna opłata za dwutygodniowy turnus wynosi od 4.000 zł do nawet 15.000 zł.

Zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o wsparcie finansowe, które pomoże Kubie realizować program terapeutyczny. Każda forma pomocy finansowej jest dla niego kolejną szansą na osiągnięcie pełnej sprawności. Będziemy niezmiernie wdzięczni za każdą wpłatę, która pomoże Kubusiowi w wykorzystaniu szansy na powrót do zdrowia i samodzielnego życia, tak, jak jego zdrowi rówieśnicy. Każda nawet najdrobniejsza wpłata może decydować o dalszym prawidłowym leczeniu i rehabilitacji Kuby prowadzonej pod okiem fachowców. Niech brak pieniędzy nie decyduje o jego losie.


Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
Przekaż 1% podatku On-Line

* program indywidualny dla tego podopiecznego

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
16900 Chechelski Jakub Piotr

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.


Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:
16900 Chechelski Jakub Piotr darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

tylko dla wpłat, treść dla 1% podatku patrz w sekcji Przekaż 1% podatku
Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

PBM Południe S.A.
TEXLAND PL sp. o.o.
GM Records Wytwórnia Fonograficzna Marek Grela – Warszawa
Kaufland Polska Markety sp. z o.o.
IDMSA Dom Maklerski