Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Chmura Stanisław Paweł

Dane podopiecznego:

Nr subkonta:
14999

Województwo:
zachodniopomorskie

Data urodzenia:
2009-01-06

Schorzenie:
autyzm

Darowizny ONLINE poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Wprowadź dowolną kwotę


Apel:

Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą” zwraca się z prośbą o pomoc dla Stanisława Chmury.

Oto apel mamy Stasia:

Jestem mamą 5 letniego Stasia z diagnozą autyzm dziecięcy. Mieszkamy w Szczecinie, gdzie Stasiu chodzi do przedszkola specjalnego dla dzieci z autyzmem. Stan Stasia uległ już znacznej poprawie. Niestety wciąż odstaje od rówieśników. Często słyszę w tramwaju lub autobusie „pani uspokoi to dziecko” , „nienormalny jakiś”. On nie jest niegrzeczny – po prostu nie zdaje sobie sprawy, że takie zachowanie jest nieodpowiednie. Aby nie był w przyszłości właśnie w ten sposób wytykany palcem, a przede wszystkim by był samodzielny wciąż potrzeba pracy i terapii. Gdyby zechcieli Państwo wspomóc nas finansowo i w ten sposób pomóc Stasiowi wyjechać na delfinoterapię byłabym bardzo wdzięczna.

Delfinoterapia jest bardzo dobrą terapia dla dzieci z autyzmem. Już raz udało się nam pojechać na delfinoterapię na Ukrainę do Chmielnika. Staś był zachwycony. Zaczął więcej mówić oraz rozpoznawać kierunki prawo, lewo i prosto. Koszt turnusu delfinoterapii na Ukrainie to 6500 zł. Bardzo bym chciała, żeby Staś znów miał możliwość skorzystania z delfinoterapii. Delfiny na końcu pyska umiejscowiony mają sonar, który wysyła fale ultradźwiękowe. Zostało udowodnione, że poprzez fale ultradźwiękowe mózg wprowadzony zostaje w rezonans, co stymuluje produkcję substancji układu nerwowego oraz w konsekwencji poprawia jego funkcjonowanie. Niestety nie stać mnie na terapie dla synka. Dlatego zwracam się z ogromną prośbą o wsparcie finansowe. Liczą się każde pieniądze. Staś powinien jeździć na delfinoterapię około dwóch razy w roku. Państwa wsparcie finansowe umożliwiłoby Stasiowi uczestniczenie w niezbędnej terapii.

Zajęcia dodatkowe w przedszkolu są odpłatne. Stasiu dodatkowo ma 2 razy w tygodniu logopedę, raz zajęcia psychologiczne oraz zajęcia z Integracji sensorycznej. Koszt tych zajęć w skali miesiąca to 1000 zł. Stasiu dzięki mojej determinacji i systematyczności różnych zajęć oraz wyjazdów na turnusy rehabilitacyjne – robi ogromne postępy, powoli zaczyna mówić!!! Każda złotówka zostanie zagospodarowana z korzyścią dla Stasia. Jeszcze raz chciałabym prosić o pomoc i wsparcie finansowe delfinoterapii Stasia.


Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
Przekaż 1% podatku On-Line

* program indywidualny dla tego podopiecznego

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
14999 Chmura Stanisław Paweł

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.


Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:
14999 Chmura Stanisław Paweł darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

tylko dla wpłat, treść dla 1% podatku patrz w sekcji Przekaż 1% podatku
Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

Bazalt Przedsiębiorstwo Górniczo-Produkcyjne – Złotoryja
Bank BPH
Scott
Castorama Polska sp. z o.o.
ASTER