Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Czarnota Kamil

Dane podopiecznego:

Nr subkonta:
1483

Województwo:
śląskie

Data urodzenia:
1998-07-16

Schorzenie:
zespół wad wrodzonych, wada genetyczna

Darowizny ONLINE poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Wprowadź dowolną kwotę


Apel:

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” zwraca się z prośbą o wsparcie finansowe na leczenie i rehabilitacje Kamila Czarnoty.

Kamil urodził się z ultrarzadką chorobą genetyczną, aberracja chromosomowa 47xy+der(22)t(5;22)(p13;q12.1) mat (trisomia 22 w wyniku translokacji 5;22) – jedyną taką na świecie, której towarzyszą liczne wady wrodzone, m.in. wada serca, wada wzroku, obustronny niedosłuch, deformacja żeber i klatki piersiowej, obniżone napięcie mięśniowe, przepuklina przełyku, niedorozwój ciała modzelowatego, wrodzone zapalenie płuc. Pierwsze miesiące życia spędził w szpitalu, walcząc o życie.

Choroba objawia się opóźnieniem psychoruchowym i wymaga stałej intensywnej, kosztownej rehabilitacji ruchowej w domu i specjalistycznych ośrodkach na turnusach. Rehabilitacja jest dla niego jedyną nadzieją na lepszą przyszłość. Koszty turnusów wynoszą od 5 tyś. zł, co przekracza możliwości finansowe naszej rodziny. Mimo wielu głębokich schorzeń, utrudniające właściwe jego funkcjonowanie w codziennym życiu jest bardzo pogodnym dzieckiem i chętnym do kontaktu z ludźmi. Obecnie – dzięki fachowej opiece wielu lekarzy, a także dzięki intensywnej i kosztownej rehabilitacji, Kamil z każdym dniem osiąga coraz większą sprawność fizyczną i umysłową, lecz nadal potrzebuje pomocy drugiej osoby.

Systematyczne ćwiczenia usprawniające, wyjazdy na turnusy rehabilitacyjne są dla KAMILA dużą i jedyną szansą na dalszą poprawę w osiągnięciu samodzielności. Kamil ma dużą motywację do pracy nad sobą. Nie pozwólmy zmarnować jego trudu. Pomóż rodzicom opłacić Jego rehabilitacje i turnusy rehabilitacyjne. W związku z tym Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” zwraca się się do Państwa o wsparcie finansowe dla Kamila, które pomoże mu w dalszym leczeniu i rehabilitacji. Kamilowi można pomóc przekazując darowiznę na konto fundacji. Za każdą okazaną pomoc Kamilowi serdecznie dziękujemy.

Zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o wsparcie finansowe dla Kamila. Za każdą pomoc Kamilowi serdecznie dziękujemy.


Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
Przekaż 1% podatku On-Line

* program indywidualny dla tego podopiecznego

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
1483 Czarnota Kamil

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.


Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:
1483 Czarnota Kamil darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

tylko dla wpłat, treść dla 1% podatku patrz w sekcji Przekaż 1% podatku
Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

Jastrzębskie Zakłady Remontowe sp. z o.o.
Kegar Sp. z o.o., Kępice
Srebrna – Wynajem Nieruchomości
Italian Fashion
PBM Południe S.A.