Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Domagała Dawid

Dane podopiecznego:

Nr subkonta:
14666

Województwo:
świętokrzyskie

Data urodzenia:
2005-09-06

Schorzenie:
mózgowe porażenie dziecięce, epilepsja, upoślenie umysłowe, oczopląs pionowy, zez robieżny, niedowidzenie, zaburzenia mowy

Darowizny ONLINE poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Wprowadź dowolną kwotę


Apel:

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc dla Dawida Domagały.

Oto prośba rodziców Dawida:

Dawid jest dzieckiem po przebytej cytomegalii wrodzonej, której skutkiem jest czterokończynowe mózgowe porażenie dziecięce, epilepsja, małogłowie, wady wzroku. Syn jest opóźniony we wszystkich strefach rozwojowych (mowa, rozwój psychoruchowy, obniżona koordynacja, upośledzenie umysłowe i wiele innych). Wymaga wielospecjalistycznego usprawniania. Jesteśmy rodziną wielodzietną, ojciec Dawida jest naszym jedynym żywicielem,  na dodatek mieszkamy w małej miejscowości, gdzie dostęp do poradni rehabilitacyjnych jest prawie zerowy (najbliższa w odległości 50 km), a niestety na zajęcia trzeba dojechać kilka razy w tygodniu. W związku z tym nie jesteśmy w stanie pokryć wszystkich kosztów z tym związanych.

Odpowiednie programy dostosowane do możliwości Dawida, pozwoliłyby stymulować jego słabiej rozwinięte funkcje poznawcze. Niezbędny jest mu sprzęt rehabilitacyjny, programy komputerowe i wszelakiego rodzaju pomoce dydaktyczne, a także jak największa ilość zabiegów rehabilitacyjnych. W jego dalszym rozwoju jest to wszystko niezwykle ważne i niestety BARDZO kosztowne. Bez Państwa pomocy realizacja tych celów nie będzie możliwa. Proszę! Otwórzcie serce dla naszego chorego synka. Każda kwota będzie dla nas satysfakcjonująca, ponieważ 1 złotówka to minuta rehabilitacji, za którą będziemy Wam NIEZMIERNIE wdzięczni.

Dawid to pogodny, mądry chłopiec, mający własne marzenia, o które codziennie walczy pokonując swoją niepełnosprawność, która przeszkadza mu funkcjonować… Zdaję sobie sprawę, że takich osób jak my jest tysiące, ale nasze rodzicielskie serca nie mają wyboru. Wasza pomoc może wywołać uśmiech na jego twarzy, uśmierzyć ból i dać mu siłę do walki z chorobą, która będzie mu towarzyszyła do końca życia.

Zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc finansową dla Dawida. Liczy się każda złotówka, za którą będziemy NIEZMIERNIE wdzięczni!


Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
Przekaż 1% podatku On-Line

* program indywidualny dla tego podopiecznego

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
14666 Domagała Dawid

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.


Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:
14666 Domagała Dawid darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

tylko dla wpłat, treść dla 1% podatku patrz w sekcji Przekaż 1% podatku
Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

Siemens
Prochem S.A. – Warszawa
DOMBUD
TADMAR – Technika Grzewcza
Stalprodukt – Centrostal Kraków sp. z o.o.