Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Żala Alan Krzysztof

Dane podopiecznego:

Nr subkonta:
11915

Województwo:
warmińsko-mazurskie

Data urodzenia:
2000-05-10

Schorzenie:
toksoplazmoza oczna wrodzona, skolioza piersiowo-lędźwiowa, lewa stopa suszkowata, zez rozbieżny, przebyte zapalenie błony obu oczu, słaba ostrość wzroku, neurofibromatoza typ I

Darowizny ONLINE poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Wprowadź dowolną kwotę


Apel:

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc dla Alana Żala.

Alanek od urodzenia zmaga się z licznymi chorobami, które obniżają jego odporność, co wiąże się z częstymi wizytami u przeróżnych lekarzy. Neurofibromatoza przyczynia się do powstawania guzków, przez co musimy często robić mnóstwo badań, po za tym mocno osłabia mięśnie, przez co Alan ma poważne skrzywienie kręgosłupa. Nie da się tego skrzywienia całkowicie wyeliminować, ale można je skorygować poprzez operację. 14.02.2012 syn przeszedł operację wycięcia guza z kręgosłupa, który przeszkadzał wyprostowaniu, następnie przeszedł pierwszą operację prostowania kręgosłupa w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Przy okazji tej operacji okazało się, że w brzuchu ma na każdym nerwie dużo małych guzków, w związku z tym czekają Alana częste kontrole onkologiczne. Guzki zaczęły ujawniać się w nowych miejscach – teraz w sercu.

W tej chwili zaczynamy leczenie operacyjne we Wrocławiu (600 km od domu). Na początek operacja usunięcia stabilizacji kręgosłupa (jednoprętowego) z 2012 roku, następnie włożenie nowego stabilizatora ( dwuprętowego ) i długa rehabilitacja. Badania przedoperacyjne ukazały następny problem. Bardzo niski poziom masy kostnej (czyli osteoporoza). Alan w przeszłości przeszedł cztery operacje na nóżkę. Niestety dalej nie da się z tym nic zrobić, lekarze rozkładają ręce. Neurofibromatoza zrobiła swoje. Alan ma bardzo słaby wzrok, jest osobą niedowidzącą i nosi szkła korygujące. Międzyczasie okazało się, że do tego wszystkiego ma niedoczynność tarczycy.

Ze względu na choroby Alanka, ja, jako matka nie mogę podjąć żadnej pracy, dlatego też nie stać nas na opłacenie wszystkich kosztów leczenia synka. Alanek, mimo swoich chorób jest chłopcem bardzo żywiołowym i pełnym radości. Dzielnie walczy z przeciwnościami losu. Nasza determinacja i Państwa pomoc jest dla Alanka szansą na normalne, szczęśliwe życie !!

Będziemy wdzięczni za każdy Państwa odruch serca.

 


Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
Przekaż 1% podatku On-Line

* program indywidualny dla tego podopiecznego

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
11915 Żala Alan Krzysztof

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.


Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:
11915 Żala Alan Krzysztof darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

tylko dla wpłat, treść dla 1% podatku patrz w sekcji Przekaż 1% podatku
Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

TESGAS
Kopalnie Odkrywkowe Surowców Drogowych S.A. – Kielce
TADMAR – Technika Grzewcza
Hellenic – Passion for Excellence
Novol Spółka z o.o. – Komorniki