Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Cichos Kamil Patryk

Dane podopiecznego:

Nr subkonta:
10625

Województwo:
śląskie

Data urodzenia:
2004-06-01

Schorzenie:
autyzm dziecięcy

Darowizny ONLINE poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Wprowadź dowolną kwotę


Apel:

Kamilek ma 6 lat. Urodził się z krwiakiem podokostowym, od 3 miesiąca życia był rehabilitowany w Ośrodku Wczesnej Interwencji. Z uwagi na opóźniony rozwój mowy Kamil uczęszczał również na zajęcia pedagogiczno-logopedyczne. Jednakże po drugim roku życia został zdiagnozowany jako dziecko autystyczne.

Kamilek jest bardzo pogodnym, na pozór normalnym dzieckiem, a jednak zagubionym w naszym świecie, nie mówiącym. Jest dzieckiem wysokofunkcjonującym, doskonale rokującym. Ma szanse na samodzielne życie w przyszłości, jednak potrzebna jest mu do tego kosztowna terapia, rehabilitacja i leczenie. Rodzice chłopca robią wszystko, aby mu pomóc, korzystają z pomocy logopedów, pedagogów, psychologów. Mieszkają w dzielnicy Orzesza, ich dojazd do specjalistów jest nie tylko czasochłonny, ale również kosztowny. Biorą udział w turnusach rehabilitacyjnych. Nasz podopieczny jest także na drogiej, zagranicznej suplementacji. Szybka diagnoza oraz intensywne leczenie i rehabilitacja sprawiły, że Kamil robi niesamowity postęp, jednakże koszty związane z powyższym przerastają możliwości finansowe jego 4-osobowej rodziny.

Kamil korzysta z różnych form terapii (metoda Tomatisa, EEG Biofeedback, sala doświadczania świata, sala integracji sensorycznej), ale jego rodzice zdają sobie sprawę, że można jeszcze więcej. Ich marzeniem i nadzieją jest delfinoterapia. Niestety najbliższy taki ośrodek znajduje się w Kozaczej Buchcie na Ukrainie, co łączy się z ogromnymi kosztami. Przyznane godziny w ramach wczesnego wspomagania są znikome, dlatego też, aby Kamil mógł korzystać intensywnie z w/w terapii, zwracamy się do Państwa o pomoc finansową.

Mając na uwadze dobro dziecka, bardzo prosimy o wsparcie starań Kamila i jego najbliższych o lepszą przyszłość. Będziemy bardzo wdzięczni za okazaną pomoc w postaci nawet najdrobniejszej sumy. Dla Kamilka liczy się każda minuta i każda złotówka.

 

 


Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
Przekaż 1% podatku On-Line

* program indywidualny dla tego podopiecznego

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
10625 Cichos Kamil Patryk

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.


Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:
10625 Cichos Kamil Patryk darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

tylko dla wpłat, treść dla 1% podatku patrz w sekcji Przekaż 1% podatku
Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

PKO Bank Polski
Fundusz Pomocy Dla Pracowników Banku BPH S.A., Kraków
Fundacja Zakłady Kórnickie
Fundacja Opiekuńcza IP – Kwidzyn S.A.
Medical Aid For Poland Fund – London