Mikołajki dla uczestników Szkółek Sportowych Klubu Myszki Norki

Dodano: 20.12.2023

W minioną sobotę Klub Myszki Norki zaprosił uczestników warszawskich szkółek sportowych na spotkanie świąteczne do Kinoteki.

Naszych gości powitali Prezes Fundacji Małgorzata Altewęgier oraz przedstawiciele firmy Tu Inter Polska, którzy pomogli Świętemu Mikołajowi w obdarowaniu dzieci wymarzonymi prezentami.

Spotkanie rozpoczęło się od obejrzenia najnowszego filmu animowanego wytwórni Disney „Życzenie”, który opowiada o tym, jak wielką moc mają marzenia i siła przyjaźni. Po zakończonym seansie nastał czas na spotkanie ze Św. Mikołajem. To był niezwykle radosny moment!

Dziękujemy wszystkim sportowcom za obecność w tym dniu, za uśmiechy i uściski, którymi nas obdarowaliście. Cieszymy się, że mogliśmy być z Wami!

Oczekiwanie na rozmowę z niezwykłym gościem umilił nam słodki poczęstunek.

Dziękujemy Kinotece za możliwość zorganizowania spotkania w tak wyjątkowym miejscu, firmie Tu Inter Polska za nieocenioną pomoc i wspaniałe upominki, a także Pączkarni z Tradycją, Cukierni Małgosia, Cukierni Olsza oraz Piekarni Oskroba za pyszności, które dodatkowo osłodziły nam ten wyjątkowy dzień.

Zarządzaj plikami cookies