Maria Małecka-Rzodkiewicz w składzie zarządu Fundacji

Dodano: 17.10.2023

Pragniemy poinformować, iż Maria Małecka-Rzodkiewicz dołączyła do Zarządu Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.

Maria związana jest z Fundacją Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” od 16 lat. Jako psycholog i pedagog ma wieloletnie doświadczenie w pracy z najmłodszymi – początkowo prowadziła Klub Myszki Norki, który integruje dzieci z niepełnosprawnością i pełnosprawne. W 2015 roku została dyrektorką Ośrodka Rehabilitacji Amicus, którą jest do dziś.

Maria Małecka-Rzodkiewicz aktywnie działa na rzecz osób z niepełnosprawnością. Była przewodniczącą Komisji Dialogu Społecznego ds. Niepełnosprawności działającej przy Biurze Pomocy i Projektów Społecznych m. st. Warszawy, a także sekretarzem Komisji Dialogu Społecznego ds. Ochrony i Promocji Zdrowia działającej przy Biurze Polityki Zdrowotnej m. st. Warszawy.

Obecnie angażuje się w prace Branżowej Komisji Dialogu Społecznego ds. Niepełnosprawności i Bielańskiej Komisji Dialogu Społecznego. W tym roku została również powołana do „Forum Dialogu” Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, a także po raz drugi będzie członkiem jury konkursu Mother and Child Startup Challenge.

Cieszymy się, że osoba, która tak aktywnie działa na rzecz osób z niepełnosprawnością, dołączyła do Zarządu Fundacji.

Zarządzaj plikami cookies