„Kobiecość bez granic” – sesja zdjęciowa z okazji Dnia Kobiet

Dodano: 08.03.2024

W tym roku Dzień Kobiet świętujemy podwójnie. Wczoraj i dziś w naszym Ośrodku Rehabilitacji Cemicus realizowaliśmy projekt „Kobiecość bez granic”, którego celem jestem pokazanie piękna kobiet w każdym wymiarze. Uczestniczki projektu to dorosłe Podopieczne Fundacji oraz Pacjentki Cemicusa, których codzienność to często trudna droga, pełna wyrzeczeń, bólu, upominania się o swoje prawa.

Jednak w tym wszystkim są jednocześnie kobietami, które chcą spełniać marzenia, rozwijać się, a także czuć się pewnie we własnej skórze. Wiemy, jak wiele dobrego dla samooceny potrafi zrobić profesjonalna sesja zdjęciowa, dlatego postanowiliśmy, że w tym roku właśnie w taki sposób będziemy celebrować ich kobiecość.

Sesję wykonała Beata Muchowska – fotografka, która w cudowny, wrażliwy sposób potrafi uchwycić piękno. Każdą modelką zaopiekowała się również makijażystka Make-up by Sylwia Zalewska, która podkreśliła urodę i zadbała o dobre samopoczucie dziewczyn. Całości dopełniły upięcia wykonane przez stylistkę fryzur Jolantę Walkiewicz.

Uczestniczki projektu prezentowały się wprost zniewalająco. Cudownie było obserwować, jak otwierają się z każdym zdjęciem i stają się coraz śmielsze. Mamy nadzieję, że sesja wzmocni w nich poczucie własnej wartości oraz utwierdzi w przekonaniu, że są wyjątkowymi kobietami.

Dziś prezentujemy Wam kilka ujęć zza kulis – na efekty musicie jeszcze trochę poczekać, ale gwarantujemy, że będzie warto!

Serdecznie dziękujemy Beacie Muchowskiej, Sylwii Zalewskiej oraz Joannie Walkiewicz za profesjonalną opiekę nad modelkami – bez Was nie udałoby się stworzyć tak fantastycznej atmosfery. Dziękujemy również firmom Avon i Dr Irena Eris za miłe podarunki dla uczestniczek projektu.

Zarządzaj plikami cookies