Fundacja na Gali BCC

Dodano: 28.01.2020

W sobotę 25 stycznia Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” wzięła udział w Wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie.

Już po raz 26. odbyła się ceremonia wręczenia statuetek „Liderów Polskiego Biznesu” przyznawanych przez Business Centre Club. Dzięki uprzejmości organizatorów Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” i Fundacja Sedeka, które działają w ramach Wspólnoty “Zdążyć z Pomocą” miały możliwość zaprezentowania swojej działalności przed gośćmi Gali

Kulminacyjnym punktem uroczystości była ceremonia wręczenia Złotych Statuetek w konkursie Lidera Polskiego Biznesu. Business Centre Club przyznaje je firmom i ich szefom, którzy w swej działalności kierują się nie tylko zyskiem, ale i etyką prowadzenia biznesu oraz troską o sprawy państwowe.

W foyer Teatru Wielkiego goście mieli możliwość zapoznania się z działalnością Fundacji. Uczestnicy gali mieli możliwość wsparcia zbiórki na zakup oprogramowania NEUROGUIDE do terapii EEG Biofeedback. Terapia na tym sprzęcie jest metodą naturoterapeutyczną z możliwością szybkiej i trwałej poprawy pracy mózgu w zaburzeniach psychosomatycznych, chorobach neurologicznych.

Dla odwiedzających nasze stoiska były przygotowane atrakcje i niespodzianki przygotowane wraz z partnerami – firmami, którym bliska jest idea CSR.