Firma LeviCare partnerem Fundacji

Dodano: 27.03.2024

Niezmiernie miło nam poinformować, iż firma LeviCare została Partnerem Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.

Dzięki zaangażowaniu producenta wyrobów medycznych w nasze działania, będziemy mogli zaoferować szeroki zakres wsparcia w kwestii szkoleń i edukacji w tematyce likwidacji barier oraz opieki domowej pacjenta niechodzącego.

Indywidualne podejście i wsparcie merytoryczne LeviCare pozwoliło wyposażyć nasze ośrodki rehabilitacji w systemy sufitowe oraz systemy do ćwiczeń i rehabilitacji LeviActiv. Umożliwia to znaczące zwiększenie zakresu oferowanych procesów terapeutycznych, jak również zadbanie o ergonomię pracy naszych fizjoterapeutów.

Jednocześnie LeviCare, jako sponsor, wyposażył łazienki w naszych hostelach w podnośniki naścienne oraz przejezdne. Likwidacja barier ułatwi opiekę i transport Podopiecznych, którzy zamieszkują hostele podczas pobytu na turnusach rehabilitacyjnych.

Dzięki tej współpracy nasi Pacjenci i Podopieczni będą mogli podczas turnusów i fizjoterapii przetestować rozwiązania likwidujące bariery i ułatwiające codzienne funkcjonowanie, a także uzyskać specjalistyczne informacje w kwestii zapewnienia odpowiednich warunków do życia i rehabilitacji w domu. Specjaliści LeviCare zapewnią wsparcie projektowe oraz pomoc w uzyskaniu dofinansowań na zakup sprzętu ze środków PFRON.

Bardzo cenimy współpracę z LeviCare i wierzymy, że przyniesie obydwu stronom wiele cennych doświadczeń i wymiernych efektów. Razem możemy więcej!

Zarządzaj plikami cookies