Nowa odsłona strony

Dodano: 10.04.2024

Witajcie! Oto nowa odsłona naszej strony, która została przeprojektowana i przywdziana w nową szatę graficzną. Mamy nadzieję, że będzie przyjaźniejsza w nawigowaniu i spotka się z Waszym pozytywnym odbiorem!

W prawym górnym rogu znajdziecie przycisk zaloguj się do logowania do subkont, a także przycisk wesprzyj nas, pod którymi osoby zainteresowane przekazaniem 1,5% podatku, darowizny lub innej formy wsparcia znajdą wszystkie potrzebne informacje.

Zapraszamy także do zapoznania się z aktualnościami na stronie i kalendarzem, w którym będą się ukazywać wszelkie planowane przez Fundację i Klub Myszki Norki wydarzenia. Klub Myszki Norki i nasze Ośrodki Rehabilitacji Amicus, Biomicus, Cemicus zamiast pod odrębnymi adresami www znajdują się na stronie Fundacji w górnym menu. Tak więc wszystko znajdziecie w jednym miejscu bez przechodzenia na inne strony.

W dolnym menu znajdziecie przyciski jestem Podopiecznym, z informacjami przydatnymi dla Podopiecznych i ich opiekunów, zostań Podopiecznych dla osób, które chcą przystąpić do naszej Fundacji, a także chcę pomóc  – dla darczyńców.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową stroną i odwiedzenia wszystkich jej zakamarków. Mamy nadzieję, że ta wiosenna zmiana przypadnie Wam do gustu.

 

Zarządzaj plikami cookies