Dzień Szerpy z Fundacją

Dodano: 15.01.2024

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty z Szerpami Nadziei w Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. 10 lutego w naszym Ośrodku Rehabilitacji Cemicus będziecie mogli poznać tajniki Adventure Therapy, a także zgłosić chęć uczestnictwa w fascynującej przygodzie – wyjściu w Tatry w asyście Szerpów Nadziei.

Wydawać by się mogło, że górskie wędrówki są zarezerwowane wyłącznie dla zdrowych i pełnosprawnych. Nic bardziej mylnego! Coroczna akcja Szerpowie Nadziei udowadnia, że góry mogą być dostępne także dla osób z niepełnosprawnościami, jeśli tylko towarzyszą im przeszkolone osoby pomagające na szlaku, takie jak wyjątkowi ochotnicy wcielający się w rolę Szerpów.

Wraz z naszymi prelegentami pragniemy przybliżyć dzieciom i dorosłym z niepełnosprawnością oraz ich opiekunom ideę aktywności outdoorowej oraz zachęcić do dołączenia do kolejnych akcji Szerpów Nadziei! Gościem specjalnym będzie Podopieczny Fundacji Maciek Skowronek, który zapoczątkował wraz z grupą przyjaciół całe przedsięwzięcie, i który w ubiegłym roku zdobył Rysy.

O Adventure Therapy opowie przedstawicielka Fundacji IMAGO Magda Stempska. W czasie spotkania będzie można również obejrzeć wyjątkowe fotografie wykonane przez Bartka Bodzka podczas ubiegłorocznego szerpowania, za które otrzymał m.in. nagrodę National Geographic Polska.

Zapraszamy do zapisów na Dzień Otwarty w formularzu zgłoszeniowym. W spotkaniu można wziąć udział w dwóch przedziałach czasowych:
od godziny 10:30 – 14:00 https://dzieciom.pl/wydarzenia/dzien-szerpy-z-fundacja-godz-1030-1400
od godziny 12:00 – 16:00 https://dzieciom.pl/wydarzenia/dzien-szerpy-z-fundacja-godz-1200-1600

W formularzu prosimy o podanie numeru subkonta dziecka, a także o imię i nazwisko opiekuna. Jedno zgłoszenie oznacza zapisanie się dwóch osób.

Podopieczni, którzy wezmą udział w wydarzeniu, będą mogli zgłosić chęć uczestnictwa jako Skarb w tegorocznej akcji Szerpów. Zapraszamy!

Zapoznaj się z Klauzulą informacyjną RODO

Zarządzaj plikami cookies