Dzień Dziecka pod znakiem pszczółki

Dodano: 02.06.2022

W Dniu Dziecka naszych Podopiecznych, rehabilitujących się w Ośrodkach AMICUS i BIOMICUS, odwiedziła szczególna delegacja – przedstawiciele załóg Linii Lotniczych Buzz należących do Grupy Ryanair.

Z okazji tego wyjątkowego święta goście mieli dla dzieci podarunki i kolorowe balony. Byli też żywo zainteresowani terapiami, potrzebami Ośrodków i problemami związanymi z niepełnosprawnością i rehabilitacją Podopiecznych.

W Ośrodku BIOMICUS zaprezentowaliśmy gościom testowany przez terapeutów podnośnik sufitowy Heymer Uno Light firmy LeviCare, który umożliwia transport osoby z niepełnosprawnością po dowolnych układach szyn. Sprzęt ten idealnie sprawdza się do reedukacji chodu lub pionizacji.

Spotkaniu towarzyszyła udzielająca się wszystkim atmosfera Dnia Dziecka, a wizytę gości podkreślał wizerunek pszczółki symbolizującej Linie Lotnicze Buzz.

Wszyscy zebrani byli bardzo wzruszeni, a my niezmiernie dumni z wizyty znakomitych gości, który wsparli nas już dwukrotnie darowiznami pochodzącymi ze sprzedaży kart zdrapek na pokładach samolotów.

Ogromnie dziękujemy za poświęcony nam czas i pomoc!

Zarządzaj plikami cookies