Dni Dziecka z Myszką Norką

Dodano: 12.06.2024

W tym roku Dzień Dziecka w Fundacji trwał cały tydzień! Klub Myszki Norki postanowił przedłużyć to wyjątkowe święto i każdego dnia od 3 do 9 czerwca organizował spotkania w różnych ciekawych miejscach.

Wraz z naszymi Podopiecznymi i Klubowiczami uczyliśmy się tańca dawnego w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie, oddaliśmy się szaleństwom w Kosmicznej sali zabaw Airo oraz w Jungle Academy, próbowaliśmy dowiedzieć się jak to jest być dorosłym i w jaki sposób uczyć się przez zabawę dzięki Smart Kids Planet, rozwiązywaliśmy łamigłówki w Dom Zagadek Zwrotnicza, pływaliśmy statkiem dzięki Fundacji Rok Rzeki Wisły.

Zwieńczeniem tego wyjątkowego tygodnia był rodzinny piknik połączony z podróżą Piaseczyńsko-Grójecką Koleją Wąskotorową. Na zakończenie każdego spotkania uczestnicy otrzymali słodkie upominki podarowane przez firmę Playtika.

Był to wyjątkowy czas – pełen dziecięcych uśmiechów, wspaniałej zabawy, miłych rozmów, a co najważniejsze – był to tydzień spędzony razem z naszymi Podopiecznymi, Klubowiczami i ich rodzinami. Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz tym, którzy pomogli nam w zorganizowaniu akcji „Dni Dziecka z Myszką Norką”.

Zarządzaj plikami cookies