Dodano: 10.11.2022

Pracownicy firmy Schneider Electric Polska po raz kolejny pomogą św. Mikołajowi kupić prezenty gwiazdkowe dla Podopiecznych Fundacji z Poznania i okolic. Zapraszamy do zapisów przez formularz zgłoszeniowy na naszej stronie.   

Rodzice w odpowiedzi na zgłoszenie otrzymają mailowo świąteczną kartkę, którą należy wydrukować na kolorowo i po wypełnieniu odesłać zeskanowaną na adres: mikolajkipoznan@dzieciom.pl

Na tej kartce dzieci proszone są o napisanie serdecznego listu do Świętego Mikołaja oraz wskazanie, co chciałyby otrzymać do kwoty 100 zł. Mile widziane są listy wzbogacone o kolorowy rysunek wykonany przez dziecko. Prosimy o podpisanie kartki imieniem i nazwiskiem dziecka oraz numerem subkonta. Na mejle ze skanami kartek będziemy oczekiwać do 20 listopada.

Wręczenie prezentów nastąpi podczas spotkania świątecznego zorganizowanego w Kinie Rialto w Poznaniu, przy ul. Dąbrowskiego 38, 10 grudnia (sobota) o godzinie 11:00.

Prosimy o zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną RODO

Jeżeli z jakichś przyczyn Podopieczny nie będzie mógł przybyć na spotkanie 10 grudnia, wówczas prosimy, aby po odbiór prezentu zgłosił się członek rodziny. Nieodebrane w dniu spotkania prezenty zostaną zwrócone firmie Schneider Electric Polska.

Zarządzaj plikami cookies