2 maja mija termin składania deklaracji podatkowych za 2022 rok

Dodano: 25.04.2023

Już tylko kilka dni pozostało do zakończenia okresu rozliczeniowego! Jeśli jeszcze nie złożyłeś swojej deklaracji podatkowej pamiętaj, aby przekazać 1,5% podatku dla Podopiecznych Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.

Dzięki temu wsparciu w ubiegłym roku mogliśmy zrefundować wydatki związane z leczeniem, rehabilitacją oraz edukacją na kwotę 218 113 830,10 zł!

Rozlicz się szybko i sprawnie korzystając z programu PITax online. Deklaracje PIT wypełniane przez podatnika w systemie PITax.pl online na naszej stronie zawierają już KRS Fundacji i są od razu przesyłane do Ministerstwa Finansów, a Ty na adres e-mail otrzymujesz urzędowe poświadczenie odbioru.

Możesz także skorzystać z platformy e-PIT, na której znajdziesz gotową propozycję zeznania rocznego PIT, przygotowaną przez Krajową Administrację Skarbową. Można w niej wprowadzić zmiany (np. dodać ulgi lub KRS wybranej organizacji). Pamiętaj, jeśli pozostawisz zeznanie podatkowe bez zmian – zostanie uznane za złożone z dniem 2 maja, a 1,5% podatku zostanie przypisany OPP, którą wskazałeś w ubiegłym roku.

To realna pomoc, która dla wielu dzieci oznacza szansę na poprawę sprawności, rozwój, a nawet powrót do zdrowia.

Odwiedź naszą stronę, aby dowiedzieć się więcej: https://dzieciom.pl/chce-pomoc/przekaz-nam-15-procent

 

Zarządzaj plikami cookies