Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Korkozowicz Maksymilian

Dane podopiecznego:

Nr subkonta:
2387

Województwo:
mazowieckie

Data urodzenia:
2002-01-10

Schorzenie:
uszkodzenie ośrodkowego układu nerwowego w wyniku niedotlenienia

Darowizny ONLINE poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Wprowadź dowolną kwotę


Apel:

Bardzo dziękujemy za dotychczasowe serdeczne wsparcie i pomoc w rehabilitacji Maksia. Od czasu niedotlenienia w 2004 roku wiele udało się nam już osiągnąć, ale jeszcze bardzo długa droga przed nami, aby Maki uzyskał samodzielność w życiu, aby mógł sam niezależnie od Nas – Jego rodziców, żyć i podejmować własne decyzje…Walczymy już wspólnie z Wami o to, prawie 8 lat.

Dzięki dotychczasowym wpłatom 1% finansowaliśmy rehabilitację, masaże, terapię SI, która jest bardzo kosztowna, jak również sprzęt ułatwiający codzienne sprawy w domu i szkole. Dzięki Wam zakupiliśmy sprzęt do aktywnej rehabilitacji, który umożliwia Maksiowi pionizację i pewną niezależność oraz panowanie nad własnym ciałem i odruchami. Eliminuje też spastykę i przykurcze, oczywiście częściowo, ale stwarza nowe wyzwania dla synka i mamy nadzieję, że przyjdzie czas na samodzielne kroki. Maksio systematycznie uczy się nowych rzeczy, mamy więc nadzieję, że proces jego powrotu do zdrowia i pełnej sprawności przyśpieszy.

Maksio od września 2011 roku zaczął swój program edukacyjny w szkole integracyjnej, ma swoich kolegów i przyjaciół – bardzo chętnie we wszystkich zajęciach uczestniczy zarówno ruchowych, jak i intelektualnych.

Cały czas rehabilitujemy Maksia prywatnie. Na państwową służbę zdrowia w zakresie, jaki jest potrzebny małemu nie ma co liczyć. Koszty niestety są ogromne. Oprócz codziennej pielęgnacji oraz konieczności zatrudnienia opieki dla Maksia na stałe (oboje rodzice pracują) zbieramy środki na kolejną terapię przy użyciu komórek macierzystych. Ta nowatorska metoda daje postęp w rehabilitacji w szybszym okresie czasu, dlatego chcemy wykorzystać ją raz jeszcze. Planowany jest drugi wyjazd, gdyż pierwszy przyniósł wymierne efekty w koordynacji wzroku, jak również koncentracji.

Bardzo dziękujemy w imieniu Maksia i jego rodziców – może pewnego dnia sam będzie mógł podziękować. Apelujemy także o dalsze wsparcie Maksia w jego codziennej walce o powrót do samodzielności. Wasza pomoc jest bardzo potrzebna.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy
Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”


Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
Przekaż 1% podatku On-Line

* program indywidualny dla tego podopiecznego

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
2387 Korkozowicz Maksymilian

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.


Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615 (stary numer, który zostanie całkowicie zastąpiony)

Tytułem:
2387 Korkozowicz Maksymilian darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

tylko dla wpłat, treść dla 1% podatku patrz w sekcji Przekaż 1% podatku
Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

BENQ
Fundacja Ochrony Zdrowia Inwalidów
Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A.
Fundusz Pomocy Dla Pracowników Banku BPH S.A., Kraków
Gloria24.pl