Zmiany w pracy Fundacji

Dodano: 20.03.2020

W związku z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r., w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego, w trosce o zdrowie Wasze i Waszych bliskich, Zarząd Fundacji podjął decyzję o zmianach w jej funkcjonowaniu.

Pragniemy zapewnić, że Fundacja pracuje, jednak w ograniczonym składzie i skróconym czasie. W związku z tym proces zakładania subkont, księgowań wpłat na subkontach oraz refundacji może się przedłużyć.

1) Pozostajemy z Wami w kontakcie telefonicznym i mailowym. Na pytania dotyczące subkont odpowiadamy poprzez kontakt z konsultantem na infolinii. Można też pisać na adres e-mail: subkonta@dzieciom.pl. Na niektóre pytania jesteśmy w stanie odpowiedzieć także na Facebooku.

2) Kontakt telefoniczny z  konsultantem jest możliwy w godzinach od 7:00 do 13:00 od poniedziałku do piątku pod numerem infolinii 22 486 96 99.

3) Biuro Obsługi Beneficjenta Centrum Charytatywnego „Koniczynka” przy ulicy Pańskiej 96 w Warszawie będzie nieczynne do odwołania. Dokumenty prosimy wysyłać pocztą tradycyjną na adres: Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa.

Jednocześnie przypominamy, że aby poznać stan subkonta dziecka, można się zalogować na stronie lub dzwoniąc na telefon infolinii 22 486 96 99, postępować zgodnie z poleceniami lektora.

Pamiętajmy, tylko stosowanie się do zaleceń Ministerstwa Zdrowia może spowodować, że życie wróci do normy. Oby to nastąpiło jak najprędzej.

Życzymy zdrowia i wytrwałości w tym trudnym czasie.

Zarządzaj plikami cookies