Park sportowo-rozrywkowy TEPfactor

Ważne informacje

To wydarzenie sie już odbyło.

  • Kategoria: Wyjścia specjalne
  • Termin: 16 lipca 2024, godz. 17:00
  • Adres: TepFactor, CH Blue City, Al. Jerozolimskie 179 (III piętro). Warszawa
  • Dodatkowe informacje: Wydarzenie tylko dla Podopiecznych Fundacji i członków Klubu Myszki Norki Wydarzenie dla dzieci w wieku od 10 lat.

Opis wydarzenia:

Myszka Norka kolejny raz zaprasza na wspólną zabawę w parku sportowo-rozrywkowym TEPfactor.

TEPfactor to labirynt 25 pokoi wykutych w skale, na powierzchni 1500 m2, gdzie w grupach 2-6 osób sprostamy wyjątkowym wyzwaniom. Zainstalowane w każdym pokoju ruchome i elektronicznie sterowane przeszkody sprawdzą naszą siłę fizyczną, logiczne myślenie, cierpliwość i zręczność.

 

Wydarzenie jest bezpłatne i trwa 2 godziny.

UWAGA: Miejsce nie jest dostosowane do potrzeb osób poruszających się na wózkach.

Na spotkanie mogą zapisać się dzieci i młodzież od 10 roku życia i o wzroście minimum 140 cm. Z każdym uczestnikiem może przyjść 1 opiekun.

Należy zabrać ze sobą buty na zmianę i strój sportowy, rzeczy osobiste będzie można zostawić na miejscu w szafce zamykanej na klucz.

Ważne informacje!

Podczas gry należy zachować ostrożność – nieuwaga może skutkować uderzeniem się o twarde lub ostre przedmioty. W pokojach znajdują się nierówne podłogi, pochyłe ściany, niskie sufity, liny, drabiny i labirynty. Istnieją również ruchome, obracające się przedmioty oraz ciemne przestrzenie. Po wykonaniu zadania światło w pokoju zgaśnie. Gra nie jest odpowiednia dla osób w ciąży oraz chorych na padaczkę.
Prosimy o zapoznanie się z regulaminem dostępnym na stronie: https://tepfactor.pl/regulaminy/

Wydarzenie organizowane dzięki wsparciu i we współpracy z TEPfactor Warszawa

Zarządzaj plikami cookies