Wspominamy Dzień Mamy

Dodano: 26.05.2022

W Dzień Matki wracamy wspomnieniami do wydarzenia sprzed tygodnia, kiedy to w Teatrze Muzycznym w Gdyni gościliśmy Mamy naszych Podopiecznych.

To było piękne wydarzenie, które sprawiło wielką przyjemność nam jako organizatorom, ale co najważniejsze Paniom. Dały temu wyraz w komentarzach, które pozwalamy sobie przytoczyć.

Wszystkim Mamom serdecznie dziękujemy za udział i jeszcze raz, w dniu ich święta, życzymy im wszystkiego co najwspanialsze.

Dziękuję za ten wyjątkowy Dzień Mamy, za zaproszenie na spektakl „Szalone nożyczki”, za poczęstunek, za upominki, za emocje związane z losowaniem nagród, za ciepłe słowa, które popłynęły w kierunku mam dzieci niepełnosprawnych, za łzy wzruszenia i płacz ze śmiechu, za pretekst do wyjścia z domu i zadbania o siebie, za świetnie spędzony czas.
Wspaniałe świętowanie Dnia Matki ze słodkościami, prezentami i dużo dozą uśmiechu, było cudnie, dziękuję.
Serdecznie bym chciała podziękować Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” za taką miłą niespodziankę i prezent. Było super. A dla mnie odskocznia od dnia codziennego.
Dzień Matki z Fundacją. Było CUDOWNIE. Dziękujemy Fundacji, że tak nas pięknie ugościła. Wzruszone, uśmiane do łez i choć chwilę. Zrelaksowane, tego nam trzeba było.
Bardzo serdecznie chciałabym podziękować za zaproszenie na Dzień Matki! Było naprawdę fantastycznie! Cudowne przedstawienie, które naprawdę rozbawiło,  pomogło oderwać się od rzeczywistości. Serdecznie dziękuję za cudowną atmosferę,  gościnę oraz prezent. To niesamowite, że pomimo tego, że Państwa Fundacja dba o nasze dzieci, pomyśleliście Państwo o nas – mamach. To bardzo budujące i wzruszające. Sama po sobie wiem, jak cudownie było mieć wieczór tylko dla siebie, ubrać sukienkę, zrobić sobie oko, założyć szpilki… Wiele mam mówiło to samo. Dali nam Państwo trochę normalności, czasu dla siebie, naładowałyśmy akumulatory.
Zarządzaj plikami cookies