Webinar „AAC. Budowanie indywidualnego systemu komunikacji pacjenta”

Dodano: 13.10.2023

Serdecznie zapraszamy na webinar „AAC. Budowanie indywidualnego systemu komunikacji pacjenta” z udziałem logopedki Marty Orczyk oraz psycholożki Pauliny Wiśniewskiej z Ośrodka Rehabilitacji Amicus. Transmisja odbędzie na naszym profilu FB 25 października o godzinie 20.00.

Nasze terapeutki poruszą m.in. zagadnienia:

  • Jak się komunikujemy i co nam ułatwia lub utrudnia ten proces?
  • Co oznacza stwierdzenie, że ktoś się „nie komunikuje”?
  • Najczęściej wykorzystywane formy, podejścia i narzędzia do komunikacji.
  • Dostosowanie systemu komunikacji do potrzeb użytkownika.
  • Na co zwrócić uwagę budując indywidualny system komunikacyjny?

Do zobaczenia!

 

 

Marta Orczyk jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku logopedia ogólna i kliniczna. Brała udział w licznych szkoleniach i kursach, podczas których pogłębiała swoją i wiedzę umiejętności.

Doświadczenie zdobywała m.in. na Oddziale Neurologicznym Szpitala Bielańskiego w Warszawie, Oddziale Terapii i Rehabilitacji Neurologicznej w Szpitalu Grochowskim, w Klinice Otolaryngologicznej w Centralnym Szpitalu Klinicznym.

Paulina Wiśniewska jest absolwentką Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania na kierunku psychologii, a także studiów podyplomowych w Akademii Pedagogiki Specjalnej z pedagogiki specjalnej oraz z zakresu wczesnej interwencji oraz opieki nad małym dzieckiem. Jest także absolwentką studiów podyplomowych na Uczelni Nauk Społecznych w zakresie edukacji i rehabilitacji osób z niepełnosprawnością intelektualną oraz zaburzeniami ze spektrum autyzmu.

Swoją wiedzę poszerzała także podczas wielu szkoleń i kursów. Doświadczenie zdobywała w przedszkolu terapeutycznym Fundacji Synapsis.

Zarządzaj plikami cookies